"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Мелітопольська лікарня отримала монітори для спостереження за пацієнтами

9 травня 2020 - 12:00

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок разом із першим заступником Іваном Федоровим у рамках робочої поїздки у Мелітопольський район відвідали Мелітопольську лікарню інтенсивних методів лікування.

Віталій Туринок в якості гуманітарної допомоги від ТОВ «МТ-МЕД» передав лікарні п'ять моніторів. Нові монітори призначені для спостереження за фізіологічними параметрами пацієнтів (артеріальним тиском, частотою серцевих скорочень, частотою дихання, насиченням крові киснем, температурою тіла). Також вони забезпечують безперервний контроль електрокардіограми. Монітори особливо необхідні для пацієнтів, які потребують контролю серцевого ритму.

Устаткування передано для реанімаційних відділень лікарні для інтенсивних методів лікування.

У медичному закладі Віталій Туринок подякував лікарям за роботу, адже медичні працівники за будь-яких обставин завжди «на передовій».

– Користуючись нагодою, хочу всіх привітати з Днем пам’яті та примирення та з прийдешнім Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Як і тоді, на війні, медики були затребуваними та рятували життя постраждалим. Так і зараз, ми бачимо, яких масштабів досягла світова пандемія. А першим зіткнулись із цим – звичайно, медики. Дякую вам за самовіддану працю. А також хочеться відзначити благодійні організації, які надають гуманітарну допомогу нашим лікарням. Я не перестану повторювати, що сила українців – в єдності, – зазначив Віталій Туринок.

За словами завідуючої інфекційним відділенням лікарні Тетяни Лобанової, ці багатофункціональні монітори дозволять цілодобово слідкувати за станом здоров’я пацієнта.

- У березні на базі інфекційної лікарні було розгорнуто госпіталь для надання допомоги хворим на коронавірус. За цей час було вилікувано 29 осіб, тридцятий пацієнт ще лікується. З підозрою на захворювання було 25 пацієнтів. З пацієнтами працювало 40 людей медичного персоналу. Всі вони за березень та за квітень отримали надбавки за фактично відпрацьований час у розмірі 300%. Також медичні працівники отримали 100% від міської влади, - повідомила Тетяна Лобанова.

На сьогодні лікарня на 100% забезпечена індивідуальними засобами захисту для медичного персоналу, медикаментами та медичними апаратами.

- Ми будемо і надалі виконувати обіцянки та підтримувати лікарів, які борються з хворобою, виплати надбавок – це найменше, що ми можемо для вас зробити. Мелітопольська лікарня одна з перших почала приймати та лікувати пацієнтів з підозрою на коронавірус. Інфекціоністи на високому рівні взялися за роботу та показали гідний результат. На сьогодні в Мелітополі не реєструється нових захворювань. Надбавки всім медичним працівникам виплачені. Надалі ми будемо лише зміцнювати наші позиції та покращувати умови праці для медичних працівників, - зазначив, підбиваючи підсумки, Віталій Туринок.


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Юні ушуїсти провели відкрите тренування

Нові правила адаптивного карантину: ще раз про поділ на «зони»

В Україні зафіксовано +990 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Призов громадян України на строкову військову службу «Весна 2020» завершено

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні 72 168 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1172 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Нацгвардійці військової частини 3029 склали присягу на вірність Україні

У Пологівському районі відремонтовано мостовий перехід через річку Конка

Презентовано Єдину інформаційну платформу для популяризації закладів вищої освіти Запорізької області