Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запитання запорізьких журналістів Президент визнав цікавими

23 квітня 2009 - 11:28

Під час прес-конференції Президента України Віктора Ющенка на прямий зв'язок з "Українським домом" виходили міста Запоріжжя, Львів та Одеса.

У великій студії Запорізької обласної державної телерадіокомпанії зібралися місцеві, дніпропетровські та донецькі журналісти. Їм двічі випала нагода поспілкуватись з Президентом.

Перше, що запитали запоріжці, стосувалося земельних відносин, зокрема, проведення аукціонів з продажу земельних ділянок. Закон, який повинен регулювати ці питання, досі не ухвалений Верховною Радою. Через це унеможливлюється обіг земельних ділянок, а відповідно мільйони гривень не надходять до бюджетів.

Віктор Ющенко назвав такий стан речей «політикою вчорашнього дня» і виступив її опонентом. Коріння проблеми Глава держави вбачає у тому, що деякі депутати наживаються на цьому. Остаточне закінчення оформлення паїв, створення єдиного кадастру повинно наблизити до мети - надати людині права розпоряджатися своєю землею, - підбив риску, відповідаючи на це запитання, Віктор Ющенко.

Проблеми через відсутність закону є і в сільських, селищних та міських радах, у власності яких знаходяться сільськогосподарські угіддя. Та всі труднощі з цих питань може вирішити прийняття земельного закону, - підбив риску, відповідаючи на це запитання, Президент України.

Також регіональних журналістів цікавило питання рейдерського захоплення на прикладі ДП «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Причину цього явища Віктор Ющенко вбачає у безкарності.

- Рейдерське захоплення стоїть поряд з корупцією, Фондом державного майна України… Щоб вирішити проблему, треба змінити Конституцію та створити 2-палатний парламент. Таким чином, відокремити політичну силу від впливу на формування судочинства та правопорядку, заявив Глава держави.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Весь день російська армія по-звірячому обстрілює Херсон. Звернення Володимира Зеленського 29.01.2023

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 29.01.23

Президент України вшанував пам’ять Героїв Крут

Інформація про цілодобову роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 28.01.2023

Нові руйнування мереж та житлових будинків: комунальні служби продовжують роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 29.01.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 29.01.2023, 340 доба

Щоб у терористів не було відчуття безкарності,Україні потрібні далекобійні ракети

Наслідки ворожих атак у Запорізькій області

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 28.01.23 р.

Інформація про цілодобову роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 27.01.2023

​​За матеріалами СБУ до 15 років за ґратами проведуть бойовики, які штурмували українські міста на Донеччині та Запоріжжі