Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запитання запорізьких журналістів Президент визнав цікавими

23 квітня 2009 - 11:28

Під час прес-конференції Президента України Віктора Ющенка на прямий зв'язок з "Українським домом" виходили міста Запоріжжя, Львів та Одеса.

У великій студії Запорізької обласної державної телерадіокомпанії зібралися місцеві, дніпропетровські та донецькі журналісти. Їм двічі випала нагода поспілкуватись з Президентом.

Перше, що запитали запоріжці, стосувалося земельних відносин, зокрема, проведення аукціонів з продажу земельних ділянок. Закон, який повинен регулювати ці питання, досі не ухвалений Верховною Радою. Через це унеможливлюється обіг земельних ділянок, а відповідно мільйони гривень не надходять до бюджетів.

Віктор Ющенко назвав такий стан речей «політикою вчорашнього дня» і виступив її опонентом. Коріння проблеми Глава держави вбачає у тому, що деякі депутати наживаються на цьому. Остаточне закінчення оформлення паїв, створення єдиного кадастру повинно наблизити до мети - надати людині права розпоряджатися своєю землею, - підбив риску, відповідаючи на це запитання, Віктор Ющенко.

Проблеми через відсутність закону є і в сільських, селищних та міських радах, у власності яких знаходяться сільськогосподарські угіддя. Та всі труднощі з цих питань може вирішити прийняття земельного закону, - підбив риску, відповідаючи на це запитання, Президент України.

Також регіональних журналістів цікавило питання рейдерського захоплення на прикладі ДП «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Причину цього явища Віктор Ющенко вбачає у безкарності.

- Рейдерське захоплення стоїть поряд з корупцією, Фондом державного майна України… Щоб вирішити проблему, треба змінити Конституцію та створити 2-палатний парламент. Таким чином, відокремити політичну силу від впливу на формування судочинства та правопорядку, заявив Глава держави.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Ілімдар Ходжаметов: «Кримські татари понад усе прагнуть наблизити перемогу і повернутися в Крим»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

76-річна жителька загинула від ворожого снаряду у тимчасово окупованому селі Нове Пологівського району. 53-річний чоловік отримав поранення внаслідок артудару по прифронтовому Оріхову

Євген Мироненко обговорив з сімейними лікарями проблеми в наданні ментальної допомоги

За підтримки Мінреінтеграції стартувала інформаційна кампанія «Листи до вільного Криму»

У Запоріжжі відбудеться Ярмарок вакансій для ВПО

Західні партнери допоможуть облаштувати житло для переселенців у Запоріжжі

“Наше завдання - стабільний розвиток усіх територій регіону”: в обласному центрі відбувся Форум відновлення

10 років окупації Криму: історія боротьби за півострів

Через комунікаційну складову платформи “Зроблено в Україні” бізнес зможе дати зворотній зв’язок Уряду щодо діяльності державних інституцій, - Юлія Свириденко

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

259 ударів по 11 населених пунктах завдали окупанти протягом доби