Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Депутати підтримали зміни до обласних програм

23 квітня 2009 - 13:44

Депутати обласної ради затвердили звіт про виконання обласного бюджету 2008 року, який представив начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Сергій Медвідь.

Не було зауважень у народних обранців і до запропонованих обласною виконавчою владою змін до обласних програм: розвитку дорожнього господарства Запорізької області на 2009 рік, щодо збереження, охорони, відтворення та раціонального використання земельних ресурсів у Запорізькій області на 2009 рік, ефективного використання енергетичних ресурсів Запорізької області на 2007-2010 роки тощо.

Програма енергозбереження, за словами Олександра Бережного, особливо актуальна сьогодні, адже дасть можливість в умовах кризи зберегти обсяги виробництва.

- На жаль, за січень – березень регіон має мінусові показники обсягів виробництва у порівнянні з відповідним періодом минулого року, - зазначив посадовець і навів кілька цифр.

В цілому промислові підприємства області виробили на 60% продукції менше, ніж торік, а реалізували її на 24% менше. Зменшились обсяги виробництва не лише у металургійній, машинобудівній галузях, а й у легкій промисловості.

- Наше з вами завдання, - звернувся О. Бережний до депутатів, - сприяти роботі кожного підприємства, щоб зберегти трудові колективи.

Він наголосив, що облдержадміністрація підтримує звернення депутатів обласної ради до Президента, Уряду України, російської компанії «Русал», яка є власником ВАТ «ЗАлК», щодо стабілізації роботи колективу алюмінієвого комбінату. Підтримки місцевих органів влади потребують й інші запорізькі підприємства – ЗТМК, «Укрграфіт», Запорізький електровозоремонтний завод.

Сесія затвердила також план заходів щодо підготовки та відзначення 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та звільнення України від фашистських загарбників на 2009-2010 роки.

Перший заступник голови ОДА Олександр Бережний повідомив депутатам, що співробітники обласної державної адміністрації вирішили переказати свій одноденний заробіток у фонд телемарафону «Пам'ять», який проводитиметься напередодні Дня Перемоги. Депутати підтримали ініціативу і теж прийняли рішення зробити свій внесок у благодійну справу.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Весь день російська армія по-звірячому обстрілює Херсон. Звернення Володимира Зеленського 29.01.2023

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 29.01.23

Президент України вшанував пам’ять Героїв Крут

Інформація про цілодобову роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 28.01.2023

Нові руйнування мереж та житлових будинків: комунальні служби продовжують роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 29.01.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 29.01.2023, 340 доба

Щоб у терористів не було відчуття безкарності,Україні потрібні далекобійні ракети

Наслідки ворожих атак у Запорізькій області

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 28.01.23 р.

Інформація про цілодобову роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 27.01.2023

​​За матеріалами СБУ до 15 років за ґратами проведуть бойовики, які штурмували українські міста на Донеччині та Запоріжжі