"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Медичні сестри приймають вітання з професійним святом

12 травня 2020 - 18:30

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок та головний лікар Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні Володимир Шинкаренко провели брифінг з нагоди Дня медичної сестри та ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу.

Віталій Туринок подякував медичним працівникам за їх щоденну працю та вручив подяки.

- Сьогодні відзначається міжнародний День медичної сестри, цьому святу вже понад 160 років. Це професія дійсно є втіленням милосердя. Це не тільки професія, а й покликання. Сучасні виклики часу ставлять перед системою охорони здоров'я дедалі нові завдання, проте, принципи медицини залишаються незмінними, а разом із цим – потреба у Вашій праці. Ми підтримуємо лікарів, які борються з хворобою. За березень та квітень передбачено 300% надбавок. Це – найменше, що ми можемо зробити для вас. Ми й надалі будемо підтримувати медиків та забезпечувати обіцяні виплати, покращувати умови їх праці, - зазначив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню та з нагоди Міжнародного дня медичної сестри подяку голови Запорізької обласної державної адміністрації оголошено працівникам комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічна лікарня»: старшій медичній сестрі відділення №4 «Провізорне кишкове дитяче» Ніні Бондаренко, медичній сестрі відділення №1 «Діагностичне» Наталії Гармашовій, старшій медичній сестрі відділення №1«Діагностичне» Вікторії Дворецькій, медичній сестрі відділення №2 «Лікувальне» Ользі Навроцькій, старшій медичній сестрі відділення №2 «Лікувальне» Ганні Пищик.

Як зазначив головний лікар Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні Володимир Шинкаренко, за весь час у лікарні було 111 хворих на коронавірус, з них 43 ще проходять лікування, всі інші одужали та виписані додому.

Нагадаємо, на ранок 12 травня у Запорізькій області зареєстровано 331 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. На сьогодні в області одужало та виписано зі стаціонарів після негативних повторних обстежень на коронавірус методом ПЛР 125 хворих.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

На річках області закінчилась нерестова заборона

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня

В області продовжується допомога вразливим категоріям населення під час карантину

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 320 млн грн

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

З 1 червня учні профтехів можуть виходити на навчання

Розпочався відбір кандидатів на призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні

Затверджено перелік посад працівників, яким передбачено додаткові доплати до заробітної плати

Від продажу земельних ділянок та прав оренди місцеві бюджети регіону отримали 1,69 мільйони гривень