Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області відновлюється авіасполучення

12 червня 2020 - 10:40

foto

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова в онлайн режимі відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

Учасники засідання обговорили епідемічний стан та продовження карантину на території Запорізької області, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та запровадження подальших пом’якшувальних заходів. 

Як доповів заступник директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Олександр Мащак, на ранок 11 червня у Запорізькій області зареєстровано 510 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. На сьогодні в області одужало 303 хворих, зафіксовано 15 летальних випадків.

Станом на 10.00 11 червня у Запорізькій області показники для послаблення протиепідемічних заходів становлять:

  • інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення): 2,43 осіб на 100 тис. населення (умова <12 на 100 тис.);

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19: 7,36% (умова <50%);

  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу – 26,83 осіб на 100 тис. населення протягом останніх семи днів (умова >12 на 100 тис.).

Ці показники відповідають можливості переходу до наступних етапів послаблення протиепідемічних заходів на території Запорізької області.

За підсумками обговорення, з урахуванням неухильного дотримання протиепідемічних заходів, з 15 червня вирішено відновити:

  • прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують міжнародні пасажирські перевезення авіаційним транспортом;

  • проведення моніторингів стану обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування.

Якимівській райдержадміністрації, Кирилівській селищній об’єднаній територіальній громаді спільно з Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області з метою організації перевірок автотранспорту з інших регіонів України (перш за все, з несприятливою епідеміологічною ситуацією) доручено організувати функціонування контрольно-пропускного пункту на автошляху Т-0820 Якимівка-Кирилівка (в'їзд до села Лиманське Якимівського району зі сторони смт Якимівка).

Незважаючи на те, що карантин з кожним разом стає все слабшим, потрібно все одно й надалі дотримуватися запобіжних заходів: проходити температурний скринінг, обробляти руки, носити маски, а також тримати дистанцію.

Нагадаємо, у Запорізькій області з 5 червня відкриваються ресторани та кафе, особам старше 60 років дозволяється не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції.

Раніше у Запорізькій області відновлено міжобласні пасажирські перевезення та робота залізничного транспорту.

Нагадаємо, до 22 червня в Україні запроваджений адаптивний карантин, який передбачає різний рівень обмежувальних заходів у регіонах у залежності від ситуації всередині області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022