"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У смт Приазовське відкрито сучасний спортивний майданчик

18 червня 2020 - 18:42

Під час робочої поїздки до Приазовського району голова облдержадміністрації Віталій Боговін взяв участь у відкритті мультифункціонального спортивного майданчика в смт Приазовське.

  • Шановні друзі, вітаю вас з відкриттям мультифункціонального майданчика із штучним покриттям. Розвиток спорту є одним із пріоритетних напрямів роботи. Завдяки плідній роботі облдержадміністрації та місцевої влади в рамках національної програми «Велике Будівництво» ми будуємо сучасну інфраструктуру для спорту. Цей майданчик важливий не тільки для молоді. Як батько трьох дітей я розумію, як це важливо знати, що твої діти займаються спортом и мають де це зробити. Тепер тут можна займатися, грати в баскетбол, міні футбол, теніс чи волейбол. Нехай це місце стане кузнею нових спортсменів та запорукою здорової молоді, - зазначив голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

У листопаді 2019 року розпочалась реалізація цього проєкту, його вартість становила 1,5 млн грн. (750 тис. грн. – кошти державної субвенції, 750 тис. грн. – кошти бюджету Приазовської селищної об’єднаної територіальної громади). 

Майданчик дозволяє проводити навчально-тренувальні заняття з найбільш популярних серед молоді ігрових видів спорту: міні-футболу, волейболу, тенісу та баскетболу, що є надзвичайно актуальним для більш ніж 8 тисяч жителів громади. 

Як зазначила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, сучасний майданчик сприятиме залученню дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, створить якісні умови для підвищення спортивної майстерності, дозволить проводити змагання з ігрових видів спорту. 

На території громади функціонує Приазовська ДЮСШ, яка налічує 222 вихованці. Мультифункціональний майданчик дозволить покращити навчально-тренувальний процес та значно підвищить рівень підготовки вихованців школи до майбутніх визначних змагань.

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін та приазовський селищний голова Сергій Варбанський передали дітям подарунки - футбольні м'ячі.

Сьогодні на новому спортивному майданчику відбудеться   футбольний матч між  командами  Приазовської дитячо-юнацької спортивної школи та  футбольною командою міста Енергодар.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

В Україні 48 500 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 47 677 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

За кошти Уряду Німеччини буде відремонтовано та оснащено обладнанням 4 амбулаторії

До уваги журналістів!

Держгеокадастр відновлює реєстрацію земель за принципом екстериторіальності

Мінцифри та ПРООН презентували онлайн-курс із надання послуг у сфері земельних відносин

Карта об’їзду автодоріг, на яких виникають великі затори

В області створюється робоча група по збереженню автодоріг

Запорізькі освітяни обговорили напрями реформування професійно-технічної освіти в умовах децентралізації

В Україні зафіксовано 46 763 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19