Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Найближчим часом діти пільгових категорій Запорізької області отримають іграшки

20 липня 2020 - 15:00

На виконання розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації  «Про отримання товарів, поміщених у режим відмови на користь держави, що зберігаються на складі Одеської митниці Державної митної служби» Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді були отримані іграшки загальною вартістю близько 735 тис. грн та вагою понад 1000 кг.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, 8 723 шт. іграшок будуть розділені між районами та містами області для подальшої передачі дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою; дітям, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил; дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання Запорізької області. 

Найближчим часом діти отримають різноманітні іграшки для розвитку та розваг: ляльки, машинки, головоломки, іграшкові музичні телефони, тетриси, тваринки, лікарські набори, музичні абетки настільні ігри та інші іграшки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

В Запоріжжі відбувся круглий стіл «Партнерство і соціальні інновації як основа стійкості громадянського суспільства»

Блакитний стяг із золотою тамгою: Запоріжжя долучилося до Дня кримськотатарського прапора

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 887 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Надійний захист: у Запоріжжі почали встановлювати бронеплівку на вікна закладів освіти

З Берліна, Волоса і Сараєва – з медалями: запорізькі спортсмени успішно виступили на міжнародній арені

Два тижні пригод: учасники «Карпатської зміни» діляться враженнями про відпочинок

Майже 100 пошкоджень мереж і 39,5 тисячі заживлених споживачів: підсумки роботи енергетиків Запорізької області за тиждень

СБУ затримала громадянина рф, який за вказівкою ворожих спецслужб коригував удари по Запоріжжю

Перша медична ліцензія – тепер онлайн: МОЗ запустило новий цифровий сервіс

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.06.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1582-го дня війни