"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Віталій Боговін у Гуляйпільському районі відвідав соціально важливі об’єкти інфраструктури

22 липня 2020 - 10:35

Під час робочої поїздки до Гуляйпільського району Віталій Боговін ознайомився з ходом ремонту дорожнього покриття на дорозі Т-04-01 на межі Гуляйпільського та Пологівського районів. Загальна протяжність ділянки складає  18,4 км. Завершення виконання робіт планується на липень 2021 року.  Наразі проводиться фрезерування дорожнього покриття.

Цей ремонт має особливе соціальне значення, адже в Пологах розташована єдина багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування та пологовий будинок. Дорога Т-04-01 є єдиним найкоротшим шляхом до лікарні з Гуляйполя. Автодорога проходить по території Дніпропетровської і Запорізької областей. Протяжність автодороги в межах Запорізької області становить 132,1 км. Ця дорога є важливим маршрутом для Запорізької області, зокрема, для жителів Гуляйпільського, Пологівського, Токмацького і Мелітопольського районів.

У Гуляйполі Віталій Боговін відвідав ясла-садок «Сонечко», де триває реконструкція будівель. У садку проводиться комплексна термомодернізація: утеплення фасадів, покрівлі, заміна дверей, реконструкція інженерних мереж (освітлення, опалення, вентиляція). У результаті запроєктованих заходів загальне енергоспоживання дитячого садка зменшиться на 55-60%. Загальна кошторисна вартість проєкту складає близько 20 млн грн, з яких 16 млн грн надає Європейський інвестиційний банк. Садок було заплановано відкрити після реконструкції у березні 2021 року, проте всі роботи планується завершити вже у жовтні цього року. Садок зможе прийняти понад 200 дітлахів.

Також голова облдержадміністрації відвідав районний краєзнавчий музей та хату Нестора Махна. У цій хаті жив рідний брат Нестора, самій хаті виповнилося вже понад 100 років. Це унікальне історичне місце, де планується відновити епоху тих часів та створити у цій хаті музей імені Нестора Махна.

Під час перебування у Гуляйпільському районі Віталій Боговін ознайомився зі створенням за дитячими проєктами скейт-майданчика на центральному стадіоні «Сільмаш» м. Гуляйполе. Мешканці громади скористалися можливістю реалізувати свої ідеї за бюджетні кошти громади. Учень 11 класу Гуляйпільської загальноосвітньої школи № 1 Влад Камай, а нині – студент Київського вищого навчального закладу, написав заявку на участь, гуляйпільці  його підтримали, а реалізувала - місцева влада.

Натепер у м. Гуляйполі в парку біля центрального стадіону «Сільмаш» обладнано майданчик для занять екстремальними видами спорту — скейт-парк, який за півроку став улюбленим місцем відпочинку для молоді. Наступний крок – створення разом із жителями міста муралів на стіні скейт-парку.

Окрім цього Віталій Боговін ознайомився зі станом будівлі Добропільської школи, яка постраждала від негоди. У червні внаслідок буревію, сильного вітру та зливового дощу пошкоджено покрівлю головного корпусу. В результаті цього відбулося затікання дощової води в бетонні плити перекриття школи, відшарування штукатурки на стелі та відкосах вікон в приміщеннях другого поверха головного корпусу, пошкодження покриття підлоги та промокання електричної проводки та електросвітильників.

З метою запобігання пошкодженню будівлі школи у разі несприятливих погодних умов на тимчасовий період за рахунок коштів місцевого бюджету дах головного корпусу школи був укритий спеціальною будівельною плівкою. Спеціалізованою організацією було проведено обстеження технічного стану пошкодженої покрівлі головного корпусу школи та зроблено кошторисну документацію. У разі  не  проведення  невідкладних  ремонтно-відновлювальних робіт  покрівлі існує реальна   загроза  подальшого  руйнування несучих конструкцій  будівлі  і  неможливості  перебування  в  школі учнів,  педагогічного та обслуговуючого   персоналу.

Керівництво навчального закладу звернулося до обласної влади з проханням надати 600  тис. грн. для відновлення покрівлі. Цій школі 50 років, за цей час покрівля частково «латалася» без капітального ремонту.

Віталій Боговін наголосив, що 1 вересня діти та педагоги мають піти до школи,  навчальний процес повинен розпочатися вчасно. Тому на сьогодні у найкоротші терміни потрібно розпочати роботи з відновлення покрівлі та встигнути зробити все до початку нового навчального року. З обласного бюджету буде надана субвенція на поточні видатки місцевій владі, що дозволить вирішити це питання.

Також очільник регіону провів особисту зустріч з жителями Гуляйпільського району, де почув всі нагальні питання та проблеми, що турбують людей на місцях. На всі питання були надані вичерпні відповіді, деякі питання взято на особистий контроль для подальшого опрацювання.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

В Запорізькій області успішно реалізується Цільова програма «Назустріч людям»

Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу

У Запорізькій області у день виборів поліція зареєструвала 222 повідомлення щодо порушень

Понад 3 тис. вчителів англійської мови пройдуть навчання за оновленою моделлю

Запорізькі платники погасили понад 150 млн податкового боргу

В Україні зафіксовано 348 924 лабораторно підтверджені випадки COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори закріплюють успіх основного етапу реформи децентралізації

В Україні 343 498 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори 2020: Генпрокурор закликає повідомляти про порушення та «гречкосійство»

В Україні 337 410 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19