"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На Оріхівщині введено в експлуатацію водопровід, що охоплює три села

31 липня 2020 - 15:05

Сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін перебуває з робочим візитом у Оріхівському районі. Там посадовець взяв участь в урочистій події – введенні в експлуатацію водопроводу с.Вільне – с.Кірпотіно – сел. Новотаврічеське Комишуваської селищної ради.

– Спочатку потрібно підключати людей, ставити лічильники і тоді буде скорегований тариф на воду. Головне, що у цих селах з’явився водопровід. До цього вода коштувала по 160 грн за куб, а зараз по 35 грн! І це дійсно покращення для життя села, – привітав місцевих жителів Віталій Боговін. 

У смт Комишуваха Віталій Боговін привітав з відзнакою «Мати-героїня» та побажав наснаги, сил та терпіння місцевій жительці Людмилі Скортун.

Нагадаємо, Указом Президента України Володимира Зеленського «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» відзначено 678 українських жінок. З них 14 – з Запорізької області.

Після чого, очільник регіону Віталій Боговін ознайомився з ходом реконструкції будівлі навчально-виховного комплексу «Основа», який реконструюється за Програмою Президента «Велике будівництво».

Преображенський сільський голова Володимир Сідун повідомив, реконструкція будівлі закладу у с. Преображенка здійснюється за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Реалізація проєкту розпочата у 2019 році.

Вже виконано ремонт кроквяної системи; утеплено та улаштовано покрівлю, демонтовано та замінено 2000м² шиферу на металочерепицю; замінені металопластикові вікна та металеві аварійні двері; утеплено фасад. У цьому році заплановано виконати роботи по капітальному ремонту ґанку, будівництву пандусу, продовжити утеплення та оздоблення цоколя і фасаду. Роботи планується завершити у жовтні цього року.

У м. Оріхів Віталій Боговін ознайомився з об’єктом споруд каналізаційного очищення (КНС-1, КНС-2).

Оріхівський міський голова Сергій Герасименко повідомив, діюча каналізаційна система працює в аварійному режимі, щодня комунальним підприємством виконується перекачка каналізаційних стоків побутовими насосами. Вона обслуговує багатоповерховий житловий масив по вул. Лесі Українки, в якому проживає 4,5 тисячі мешканців, але через її ненадійну роботу можливе попадання каналізаційних стоків в річку Конку.

Після реконструкції КНС-2 відбудеться відведення господарсько-побутових стоків від 12 багатоповерхових житлових будинків і 15 об’єктів соціальної сфери міста.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Юні ушуїсти провели відкрите тренування

Нові правила адаптивного карантину: ще раз про поділ на «зони»

В Україні зафіксовано +990 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Призов громадян України на строкову військову службу «Весна 2020» завершено

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні 72 168 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1172 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Нацгвардійці військової частини 3029 склали присягу на вірність Україні

У Пологівському районі відремонтовано мостовий перехід через річку Конка

Презентовано Єдину інформаційну платформу для популяризації закладів вищої освіти Запорізької області