"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

З початку року за сприяння служби зайнятості 89 безробітних громадян започаткували власну справу

4 серпня 2020 - 15:35

foto

Програма фінансової державної підтримки мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» працює ефективно. Зокрема, збільшується кількість банків, що надають цю послугу.

На початок серпня сума виданих кредитів становить понад 3,3 мільярда гривень для 1755 компаній. У структурі кредитного портфеля найбільше коштів було надано підприємствам сільського господарства (62%) та переробної промисловості (14%).

Програма кредитування «5-7-9%» доступна у 18 банках. Ще 10 фінансових установ виявили бажання долучитися до неї, що свідчить про успішність ініціативи. В рамках Програми кредит можна отримати вже в: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «Пумб», АТ «Банк Альянс», АТ «Кредобанк», ПАТ «Банк Восток», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «Таскомбанк», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «Глобус», АТ «Мегабанк», АТ «Полікомбанк», АТ «Креді Агріколь банк», а також, відповідно, «КредитВест Банк» та «ОТП банк».

Сприяння підприємницьким ініціативам безробітних – одне з головних направлень роботи державної служби зайнятості. В Запорізькій області тільки з початку року за сприяння служби власну справу започаткували 89 безробітних громадян.

Служба співпрацює як партнер з питань підбору кадрів, консультування з різних питань ведення діяльності, звітності, кредитування. Окрім цього, Служба надає фінансову допомогу роботодавцям за працевлаштування безробітних, які є малоконкурентними на ринку праці. Під час пандемії понад 7350 роботодавців, в т.ч 6271 ФОП Запорізької області отримали позитивні рішення щодо надання допомоги по частковому безробіттю. У результаті чого 13 770 осіб зберегли робочі місця.

Нагадаємо, державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» ініційована Президентом України та Кабінетом Міністрів для широкої підтримки проєктів українських мікро- та малих підприємств.

Надання трьох можливих ставок – 5%, 7% або 9% – за кредитами залежить від розміру бізнесу та терміну його діяльності. Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області