"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обласна влада залишається на прямому зв'язку з мешканцями області для вирішення нагальних питань

22 вересня 2020 - 10:56

В обласному контактному центрі відбулася пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями області поспілкувалася керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Загалом на «гарячу лінію» надійшло 10 дзвінків від мешканців міста Запоріжжя, а також Запорізького, Оріхівського та Михайлівського районів.

Більшість звернень стосувалися проблемних питань сфери житлово-комунального господарства, транспортної інфраструктури та соціального захисту, зокрема, виплати матеріальної допомоги, пенсійного забезпечення. Крім цього, жителі області зверталися з питань ремонту житлових будинків, освітлення вулиць, стану доріг.

Мешканці Михайлівського району звернулися із проблемою низької якості послуг від ПАТ “Укртелеком” та попрохали сприяння у вирішенні цього питання.

Мешканці с. Мар’ївка Запорізького району повідомили про наявність аварійної ситуації на мережах газопостачання у своєму населеному пункті та відсутності реакції від компетентних органів. Зінаїда Бойко зазначила, що облдержадміністрація займається вивченням питання та, зі свого боку, сприятиме вирішенню проблеми.

Жителі селища Михайлівка звернулися з питанням продовження робіт з освітлення вулиць. Як пояснила Зінаїда Бойко, роботи із освітлення селища проводилися за рахунок державної субвенції для розвитку сільської інфраструктури. У 2020 році кошти із субвенції були направлені на боротьбу із COVID-19, тому тимчасово роботи із освітлення селища призупинені.

Під час «гарячої» лінії кожному заявнику було надано відповідні роз’яснення. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування. Також були надані доручення профільним Департаментам облдержадміністрації.

 

Довідково.

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центру, облдержадміністрації, обласної ради.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів