"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

«Велике будівництво»: Запорізька область серед лідерів реалізації проєкту

24 вересня 2020 - 12:47

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін звітував про 100 днів роботи на посаді. Окремо очільник регіону зупинився на реалізації в області програми «Велике будівництво».

Запорізька область стала лідером з реалізації проєкту Президента України «Велике будівництво». На 100% завершено капітальний ремонт у запорізькій школі-інтернаті №7, гімназії «Софія» м. Дніпрорудне та гімназії №8 м. Мелітополь. Всі капітальні ремонти та реконструкції проводяться у зазначені терміни з урахуванням якості проведення робіт.

Запорізька область стала однією з перших в Україні, яка встановила камери і зробила онлайн карту об'єктів Великого Будівництва - bigbud.zoda.gov.ua.

- Запорізькі мости – це флагман програми Президента «Велике будівництво». Згідно договору, термін будівництва мостів – 4 роки. Ми ж плануємо завершити через 2 роки. Роботи ведуться цілодобово. На цей рік заплановано фінансування у розмірі 3,7 млрд грн. До кінця 2020 року заплановано відкрити 1 смугу руху на мосту, який з’єднує Бабурку з о. Хортиця, - зазначив Віталій Боговін.

Завершено реконструкцію ділянок траси Н–30 "Василівка–Бердянськ" 112,3 км. Виконуються роботи з благоустрою. Тривають роботи на трасі М-18 “Запоріжжя-Василівка” 123 км. За всю історію незалежності маємо рекордну кількість відремонтованих доріг.

Збудовано першу чергу Запорізької вітроелектростанції потужністю 98 МВт. Після завершення будівництва вона стане найбільшою ВЕС в Україні з сумарною потужністю 500 МВт, а також увійде в п’ятірку найбільших наземних вітроелектростанцій в Європі. Введення в експлуатацію вже в цьому році.

Триває підготовка до опалювального сезону. Рівень підготовки котелень понад 93%, житлових будинків – більше 90%, об’єктів соціальної сфери  – більше 92%. Проводиться робота з місцевою владою щодо перегляду тарифів на новий опалювальний сезон. Зокрема, зменшено тариф для населення у м. Вільнянськ на 10% від минулого року. В мерію Бердянська подано розрахунки нового тарифу, який також буде менший, ніж в минулому році.

- В області будується чимало об’єктів. Особливо я пишаюсь тими, які ми розпочали будувати та вже завершили. Планомірна робота триває, ми працюємо, - наголосив Віталій Боговін.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів