"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області презентували новий путівник «Шляхами Запоріжжя. Туристичні маршрути»

28 вересня 2020 - 15:55

У виставковій залі Запорізького обласного краєзнавчого музею відбулася презентація путівника «Шляхами Запоріжжя. Туристичні маршрути». У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, запорізькі гіди, студенти профільних спеціальностей.

Вітаючи присутніх із Всесвітнім днем туризму, заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун зауважив, що в області розпочато роботу над створенням Стратегії розвитку туризму, розробляється брендбук регіону.

Владислав Мороко, презентуючи путівник, підкреслив, що він допоможе мандрівникам відкрити для себе красу Запорізького краю. У збірнику маршрутів лаконічно описано туристичні принади та розміщено QR-коди, за допомогою яких можна отримати розширену інформацію на сайтах відповідних об’єктів або громад.

У книзі представлені п’ять варіантів подорожей вздовж головних автомагістралей регіону. Вони підійдуть як для мандрівки вихідного дня, так і на кожен день. У рамках маршрутів зібрані найрізноманітніші туристичні об’єкти – природні (заповідники, парки, пам’ятки), історичні (залишки старовинних укріплень, палацові комплекси, пам’ятки археології, архітектури, містобудування, культові споруди), розважальні (зоопарки, зелені садиби, аквапарки). Деякі подорожі завершуються на узбережжі Азовського моря.

Путівник представляє варіанти подорожей, розрахованих на різні вікові категорії та будь-який бюджет. Познайомитися з книгою буде цікаво і туристам, що вперше відвідують область, і самим мешканцям регіону.

 

Довідково.

Проєкт створений в рамках розвитку туристичної галузі регіону за активної підтримки Запорізької обласної ради та Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації. Керівник проєкту – директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко. Автор тексту та дизайн путівника розробив Михайло Мордовськой. Фотографії до книги надали відомі фотографи Запоріжжя: Анатолій Волков, Дмитро Смольєнко, Сергій Лавров, Михайло Мордовськой, Олексій Толмачев, Наталя Шестакова, Володимир Лініков, Дмитро Янущенко, Олена Піддубна та ін.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів