"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі промислові підприємства та обласна влада спільно працюють над програмою захисту довкілля

2 жовтня 2020 - 09:00

foto

Запорізька облдержадміністрація ініціювала розробку проєкту Обласної комплексної програми охорони довкілля на 2021-2027 роки та меморандуму про співпрацю з промисловими підприємствами. Суб’єктами господарювання, об’єкти яких належать до першої групи підприємств-забруднювачів повітря, до облдержадміністрації будуть надані власні інвестиційні проєкти щодо оновлення виробничих потужностей та зменшення викидів. 

Нагадаємо, що 17 вересня в Запорізькій ОДА на нараді з представниками промислових підприємств міста Запоріжжя обговорювалися питання наявності різних негативних факторів і в якій мірі вони впливають на екологічну ситуацію в регіоні, перспективи створення дієвих інструментів зменшення шкоди для навколишнього середовища. У результаті було вирішено налагодити співпрацю між владою та запорізькими промисловими підприємствами щодо ефективного вирішення проблеми несприятливої екологічної ситуації та забруднення повітря.

Вчора, 1 жовтня, голова облдержадміністрації відвідав «Запоріжсталь» - одне з найбільших промислових підприємств регіону, де ознайомився з їх проєктами екологічної модернізації.

  • Ми чекаємо від “Запоріжсталі” план конкретних заходів зі зниження навантаження на атмосферне повітря на 20%. Це мають бути обґрунтовані, чіткі, послідовні кроки зі зрозумілими та реальними строками реалізації. Не декларації, не обіцянки, не відписки, які помруть на папері, а нормальні рішення. Їх ми включимо до меморандуму між владою та запорізькими підприємствами та будемо контролювати виконання, - зазначив Віталій Боговін.

Зазначимо, що профільні департаменти облдержадміністрації у співпраці з промисловими підприємствами області займається створенням робочої групи для розробки проєкту Обласної програми охорони довкілля, в рамках якої і буде підготовлено проєкт меморандуму про співпрацю.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів