"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Звернення заступниці голови облдержадміністрації Олени Теряєвої щодо дотримання карантинних обмежень у Запорізькій області

15 жовтня 2020 - 17:00

Шановні жителі Запорізької області!

12 жовтня Кабінет Міністрів оприлюднив постанову № 956 про продовження адаптивного карантину до кінця року.

Епідрозслідування довело, що після проведення концертів із масовим скупченням людей кількість хворих суттєво зросла. Тому дозволена кількість людей у масових зібраннях від 13 жовтня змінена.

«Жовтий» рівень встановлено у містах Запоріжжя, Бердянськ, Енергодар та у Веселівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Мелітопольському, Приазовському, Токмацькому та Якимівському районах. Допускається зібрання не більш ніж 30 осіб за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метри та маскового режиму.

“Помаранчевий” рівень встановлено у містах Мелітополь, Токмак, а також у Новомиколаївському, Оріхівському і Пологівському районах. Допускається зібрання не більш ніж 20 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метри та маскового режиму.

Тому я не розумію, як в “помаранчевому” Токмаку анонсується виступ ВІА “ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ” за підтримки опозиційної платформи “За життя”! Шановні кандидати, закликаю вас бути відповідальними і проводити агітацію з урахуванням обмежень адаптивного карантину! Життя людей не варто таких ризиків!

Наразі в Токмацькій багатопрофільній лікарні, під ковід виділені 15 ліжок і всі вони зайняті, резерву ліжок немає. Попереджаю вас про негативні наслідки для мешканців району.

Всі інші райони і міста області поки перебувають в “зеленій” зоні. Там 50 осіб - максимально дозволена кількість людей для масових зібрань.  

Проведення спортивних змагань дозволяється у всіх зонах, але без глядачів, окрім міжнародних змагань за окремим погодженням Міністерства охорони здоров'я.

Також з 22-ї та до 7-ї години забороняється робота розважальних закладів і закладів громадського харчування, крім сервісів, які працюють в режимі доставки або на винос.

Національній поліції, Міністерству охорони здоров’я та органам місцевого самоврядування доручається забезпечити контроль за дотриманням умов самоізоляції особами з підтвердженим коронавірусом та контактними особами, які перебувають на самоізоляції.

Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів доручається посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, громадського харчування, ринками, об’єктами торгівлі продовольчими товарами.

Шановні жителі Запорізької області!

Носіть маски в громадських місцях, дотримуйтесь безпечної дистанції, мийте руки з милом і обробляйте антисептиком!

Бережіть себе і своїх близьких!

Будьте здорові!

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 

Читайте також

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня

В Україні зареєстровано 1 347 849 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Всеукраїнський Форум «Україна 30». «Розвиток правосуддя»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні на COVID-19 захворіло 1 342 016 осіб

Представники обласної влади залишаються на прямому зв'язку з мешканцями області

Робоча група по каоліновому кар’єру напрацьовує компромісні рішення

Конкурс “Кращі інклюзивні практики України – 2021”

26 лютого – День спротиву окупації Криму та міста Севастополя

В облдержадміністрації обговорили питання будівництва Запорізьких мостів під час навігації

Влада і медики обговорили актуальні питання розвитку трансплантації у Запорізькій області