"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Звернення заступниці голови облдержадміністрації Олени Теряєвої щодо дотримання карантинних обмежень у Запорізькій області

15 жовтня 2020 - 17:00

Шановні жителі Запорізької області!

12 жовтня Кабінет Міністрів оприлюднив постанову № 956 про продовження адаптивного карантину до кінця року.

Епідрозслідування довело, що після проведення концертів із масовим скупченням людей кількість хворих суттєво зросла. Тому дозволена кількість людей у масових зібраннях від 13 жовтня змінена.

«Жовтий» рівень встановлено у містах Запоріжжя, Бердянськ, Енергодар та у Веселівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Мелітопольському, Приазовському, Токмацькому та Якимівському районах. Допускається зібрання не більш ніж 30 осіб за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метри та маскового режиму.

“Помаранчевий” рівень встановлено у містах Мелітополь, Токмак, а також у Новомиколаївському, Оріхівському і Пологівському районах. Допускається зібрання не більш ніж 20 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метри та маскового режиму.

Тому я не розумію, як в “помаранчевому” Токмаку анонсується виступ ВІА “ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ” за підтримки опозиційної платформи “За життя”! Шановні кандидати, закликаю вас бути відповідальними і проводити агітацію з урахуванням обмежень адаптивного карантину! Життя людей не варто таких ризиків!

Наразі в Токмацькій багатопрофільній лікарні, під ковід виділені 15 ліжок і всі вони зайняті, резерву ліжок немає. Попереджаю вас про негативні наслідки для мешканців району.

Всі інші райони і міста області поки перебувають в “зеленій” зоні. Там 50 осіб - максимально дозволена кількість людей для масових зібрань.  

Проведення спортивних змагань дозволяється у всіх зонах, але без глядачів, окрім міжнародних змагань за окремим погодженням Міністерства охорони здоров'я.

Також з 22-ї та до 7-ї години забороняється робота розважальних закладів і закладів громадського харчування, крім сервісів, які працюють в режимі доставки або на винос.

Національній поліції, Міністерству охорони здоров’я та органам місцевого самоврядування доручається забезпечити контроль за дотриманням умов самоізоляції особами з підтвердженим коронавірусом та контактними особами, які перебувають на самоізоляції.

Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів доручається посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, громадського харчування, ринками, об’єктами торгівлі продовольчими товарами.

Шановні жителі Запорізької області!

Носіть маски в громадських місцях, дотримуйтесь безпечної дистанції, мийте руки з милом і обробляйте антисептиком!

Бережіть себе і своїх близьких!

Будьте здорові!

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів