"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Питання протидії поширенню COVID-19 знаходиться на постійному контролі обласної влади

16 жовтня 2020 - 11:00

На базі Запорізького обласного контактного центру відбулась пряма тематична лінія, присвячена проблемним питанням галузі охорони здоров’я, а також протидії поширенню гострій респіраторній хворобі COVID-19, під час якої на запитання відповідала заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва.

На «гарячу» лінію звернулись 9 жителів Запорізької області. Дзвінки надходили переважно з м. Запоріжжя, а також Кам’янсько-Дніпровського, Пологівського та Якимівського районів.

Більшість питань стосувались сфери охорони здоров’я та соціального захисту населення. Так, заявники порушували питання безкоштовного проходження ПЛР-тестування, роботи закладів охорони здоров’я, процедури лікування хворих на COVID-19 тощо.

Так, мешканка обласного центру, яка хворіє на COVID-19, звернулась за допомогою для своєї матері, яка підпадає під зону ризику. Зі слів жінки, її мати похилого віку нещодавно також відчула значне погіршення стану здоров’я, а отже потребує лікування.

Окрім цього заявники також  стурбовані станом житлово-комунальної сфери. Зокрема, мешканка Дніпровського району м. Запоріжжя висловила обурення незадовільним станом доріг, які не були приведені в належний стан після проведення ремонтних робіт працівниками КП «Водоканал».

Олена Теряєва уважно підійшла до кожного дзвінка та особисто перейнялась кожною проблемою. На всі питання заявникам були надані вичерпні відповіді та надані доручення профільним департаментам.

Нагадаємо, реагуючи на збільшення кількості телефонних звернень громадян у результаті ускладнення епідеміологічної ситуації, Запорізька обласна державна адміністрація спільно з Запорізькою обласною радою запроваджують цілодобовий режим роботи обласної гарячої телефонної лінії для звернень громадян. За номером 0 800 503 508 жителі Запорізької області можуть цілодобово безкоштовно звертатися зі своїми проблемами та для отримання інформації, у тому числі, щодо епідеміологічної ситуації та карантинних заходів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу

У Запорізькій області у день виборів поліція зареєструвала 222 повідомлення щодо порушень

Понад 3 тис. вчителів англійської мови пройдуть навчання за оновленою моделлю

Запорізькі платники погасили понад 150 млн податкового боргу

В Україні зафіксовано 348 924 лабораторно підтверджені випадки COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори закріплюють успіх основного етапу реформи децентралізації

В Україні 343 498 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори 2020: Генпрокурор закликає повідомляти про порушення та «гречкосійство»

В Україні 337 410 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області