"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Питання протидії поширенню COVID-19 знаходиться на постійному контролі обласної влади

16 жовтня 2020 - 11:00

На базі Запорізького обласного контактного центру відбулась пряма тематична лінія, присвячена проблемним питанням галузі охорони здоров’я, а також протидії поширенню гострій респіраторній хворобі COVID-19, під час якої на запитання відповідала заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва.

На «гарячу» лінію звернулись 9 жителів Запорізької області. Дзвінки надходили переважно з м. Запоріжжя, а також Кам’янсько-Дніпровського, Пологівського та Якимівського районів.

Більшість питань стосувались сфери охорони здоров’я та соціального захисту населення. Так, заявники порушували питання безкоштовного проходження ПЛР-тестування, роботи закладів охорони здоров’я, процедури лікування хворих на COVID-19 тощо.

Так, мешканка обласного центру, яка хворіє на COVID-19, звернулась за допомогою для своєї матері, яка підпадає під зону ризику. Зі слів жінки, її мати похилого віку нещодавно також відчула значне погіршення стану здоров’я, а отже потребує лікування.

Окрім цього заявники також  стурбовані станом житлово-комунальної сфери. Зокрема, мешканка Дніпровського району м. Запоріжжя висловила обурення незадовільним станом доріг, які не були приведені в належний стан після проведення ремонтних робіт працівниками КП «Водоканал».

Олена Теряєва уважно підійшла до кожного дзвінка та особисто перейнялась кожною проблемою. На всі питання заявникам були надані вичерпні відповіді та надані доручення профільним департаментам.

Нагадаємо, реагуючи на збільшення кількості телефонних звернень громадян у результаті ускладнення епідеміологічної ситуації, Запорізька обласна державна адміністрація спільно з Запорізькою обласною радою запроваджують цілодобовий режим роботи обласної гарячої телефонної лінії для звернень громадян. За номером 0 800 503 508 жителі Запорізької області можуть цілодобово безкоштовно звертатися зі своїми проблемами та для отримання інформації, у тому числі, щодо епідеміологічної ситуації та карантинних заходів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів