"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область готується до нового опалювального сезону

16 жовтня 2020 - 14:45

Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Кардаш провів обласну селекторну онлайн нараду щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Запорізької області до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року та стану розрахунків населення за житлово-комунальні послуги. 

На онлайн зв’язку перебували керівники галузевих департаментів облдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, Управління Держенергонагляду у Запорізькій області, галузевих підприємств та установ. 

Як зазначив Віталій Кардаш, на сьогодні технічна готовність котелень, житлових будівель, закладів бюджетної сфери становить 100 %. В цілому галузь готова до початку опалювального сезону.

Разом з тим, залишаються невирішеними деякі питання фінансово-економічного характеру. 

Так, проблемним питанням на сьогодні є заборгованість за спожитий природний газ теплопостачальних підприємств області перед НАК «Нафтогаз України» - 809 млн грн. Наявність заборгованості та низький рівень розрахунків не дозволяє сьогодні отримати теплопостачальними підприємствами КП «Токмак біоенергія» та ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» номінації на постачання природного газу на початок опалювального сезону. 

КП «Токмак біоенергія» надані всі необхідні документи для укладання з НАК «Нафтогаз України» договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ. Облдержадміністрація письмово звернулася до НАК «Нафтогаз України» щодо прискорення укладання цього договору та очікує підписання договору найближчим часом.

ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» залишається сплатити 1,45 млн грн заборгованості за спожитий природний газ НАК «Нафтогаз України» для отримання номінації, у зв’язку з чим споживачам міста необхідно більш активно погашати  заборгованість за спожите тепло.

Також під час наради проаналізовано стан виконання територіями планових показників підготовки до опалювального сезону. Так, Кам’янсько-Дніпровським районом не забезпечено заміну 9 котлів на об’єктах соціальної сфери та своєчасне підписання актів готовності згідно з правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду.

Підсумовуючи результати наради, Віталій Кардаш висловив впевненість у своєчасному початку опалювального періоду 2020/2021 років на території Запорізької області та доручив керівникам територій тримати на особистому контролі його проходження. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Запорізькій області успішно реалізується Цільова програма «Назустріч людям»

Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу

У Запорізькій області у день виборів поліція зареєструвала 222 повідомлення щодо порушень

Понад 3 тис. вчителів англійської мови пройдуть навчання за оновленою моделлю

Запорізькі платники погасили понад 150 млн податкового боргу

В Україні зафіксовано 348 924 лабораторно підтверджені випадки COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори закріплюють успіх основного етапу реформи децентралізації

В Україні 343 498 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори 2020: Генпрокурор закликає повідомляти про порушення та «гречкосійство»

В Україні 337 410 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19