"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Хортицька національна академія відзначила 5-річчя з дня заснування

16 жовтня 2020 - 20:00

16 жовтня голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін, заступники голови ОДА Віталій Кардаш та Олена Теряєва, заступник голови ОДА (стажування) Олександр Свистун, радник голови облдержадміністрації Андрій Буйний та керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко завітали до «Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії» на урочистий захід з нагоди святкування 5-річчя з дня заснування закладу.

На території Хортицької національної академії було висаджено цілу алею молодих дерев: двадцять сакур, п’ять кленів, п’ять туй, п’ять ялинок та п’ять дубів. Так керівництво облдержадміністрації долучилося до акції «1 000 000 дерев за 24 години», що започаткована Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та благодійної організації «Благодійний фонд «Озеленення України».

  • Осінь – гарний час для нових починань. Саме в цю пору року традиційно саджають дерева, щоб навесні побачити чарівний цвіт. Сьогодні ми висаджуємо на території Хортицької національної академії алею сакур. Квітка сакури – п’ятилисник, що в багатьох культурах є символом молодості та краси. Він символізує 5 головних побажань, що люди зазвичай бажають один одному: вдачу, благополуччя, довголіття, радість та мир! Нехай прибудуть з нами вони! – сказав під час заходу Віталій Боговін.

Крім того, в актовій залі голова Запорізької ОДА Віталій Боговін з нагоди святкування 5-річного ювілею навчального закладу нагородив Почесними грамотами найкращих викладачів.

 

Довідково.

Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія є базовим закладом Запорізького регіону із створення компетентнісно спрямованого освітньо-реабілітаційного простору, який забезпечує безперервність і наступність освіти, комплексної реабілітації, соціальної інтеграції та розвитку життєвої компетентності дітей та молоді з обмеженими можливостями здоров’я з першого року життя до здобуття вищої освіти.

В академії вдало впроваджуються інноваційні реабілітаційні методики і технології для дітей та молоді з обмеженими можливостями здоров’я: іпотерапії, каністерапії, технології реабілітації мистецтвом, проєктивно-рефлексивної технології навчання. Впродовж 10 років поспіль на базі закладу проводиться Міжнародний інтеграційний фестиваль життєтворчості «Шлях до успіху». Успішно функціонує народний реабілітаційний театр «Інклюзив».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів