"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Хортицька національна академія відзначила 5-річчя з дня заснування

16 жовтня 2020 - 20:00

16 жовтня голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін, заступники голови ОДА Віталій Кардаш та Олена Теряєва, заступник голови ОДА (стажування) Олександр Свистун, радник голови облдержадміністрації Андрій Буйний та керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко завітали до «Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії» на урочистий захід з нагоди святкування 5-річчя з дня заснування закладу.

На території Хортицької національної академії було висаджено цілу алею молодих дерев: двадцять сакур, п’ять кленів, п’ять туй, п’ять ялинок та п’ять дубів. Так керівництво облдержадміністрації долучилося до акції «1 000 000 дерев за 24 години», що започаткована Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та благодійної організації «Благодійний фонд «Озеленення України».

  • Осінь – гарний час для нових починань. Саме в цю пору року традиційно саджають дерева, щоб навесні побачити чарівний цвіт. Сьогодні ми висаджуємо на території Хортицької національної академії алею сакур. Квітка сакури – п’ятилисник, що в багатьох культурах є символом молодості та краси. Він символізує 5 головних побажань, що люди зазвичай бажають один одному: вдачу, благополуччя, довголіття, радість та мир! Нехай прибудуть з нами вони! – сказав під час заходу Віталій Боговін.

Крім того, в актовій залі голова Запорізької ОДА Віталій Боговін з нагоди святкування 5-річного ювілею навчального закладу нагородив Почесними грамотами найкращих викладачів.

 

Довідково.

Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія є базовим закладом Запорізького регіону із створення компетентнісно спрямованого освітньо-реабілітаційного простору, який забезпечує безперервність і наступність освіти, комплексної реабілітації, соціальної інтеграції та розвитку життєвої компетентності дітей та молоді з обмеженими можливостями здоров’я з першого року життя до здобуття вищої освіти.

В академії вдало впроваджуються інноваційні реабілітаційні методики і технології для дітей та молоді з обмеженими можливостями здоров’я: іпотерапії, каністерапії, технології реабілітації мистецтвом, проєктивно-рефлексивної технології навчання. Впродовж 10 років поспіль на базі закладу проводиться Міжнародний інтеграційний фестиваль життєтворчості «Шлях до успіху». Успішно функціонує народний реабілітаційний театр «Інклюзив».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запорізькі легкоатлети повернулись до тренувань у найкращому легкоатлетичному манежі України

«Почати бізнес. Креативна індустрія» – новий серіал на платформі Дія.Бізнес

Недотримання карантинних вимог призвело до збільшення летальних випадків від COVID-19

У Запоріжжі вандали пошкодили меморіальну дошку дітям, що загинули в роки Голодомору

У Запорізькій області триває акція «Нагодуй птахів взимку»

Марафон здорових звичок: запоріжцям пропонують ходити сходами

Уряд розробив програми підтримки людей і бізнесу у разі посилення карантину

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 693 407 підтверджених випадків COVID-19

Представники обласної влади взяли участь у засіданні Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Запорізька область долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У медичні заклади Запорізької області буде придбано додатково ще 300 кисневих концентраторів