Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Висока ціна цукру – результат незадовільної роботи органів влади на місцях

7 серпня 2009 - 13:36

- Облдержадміністрація ставить незадовільну оцінку всім місцевим органам влади, де до цих пір не торгують цукром з держрезерву за ціною 3-50 грн.  за кілограм, – такими словами розпочав селекторну нараду заступник голови ОДА О.Сін.

Лише кілька територій – м. Запоріжжя, Мелітополь, Гуляйпільський, Мелітопольський та Куйбишевський райони – змогли  укласти договори з підприємцями, які дали згоду співпрацювати з держрезервом.

Сьогодні серед областей України ми маємо найдорожчий цукор – у середньому  5-87 грн. за кілограм.

- Збити ціну маємо не лише продукцією з держрезерву, а й власними зусиллями, якщо системно будемо працювати з торгівельною мережею, – наголосив О. Сін. Насамперед це стосується територій, де ціни на солодку продукцію вищі навіть за середньообласний показник на 10%. Це Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Великобілозерський, Куйбишевський. Приморський, Розівський, Чернігівський, Токмацький райони.

- Проблему посилює і той факт, що супермаркети, які не мають запорізької прописки, але працюють у нас, теж ще жодного кілограма дешевого цукру  не продали, - зазначив посадовець і доручив  відповідним структурам облдержадміністрації вивчити  це питання.   

Підготовку закладів до нового навчального року  обговорював з керівниками територій заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов.

За даними управління науки і освіти ОДА за останні два тижні (від часу попереднього селектору з цього питання) в області збільшилося фінансування з місцевих бюджетів, з позабюджетних джерел на проведення ремонтних робіт в школах майже на 2 млн. грн. і становить тепер 11 млн. грн.

Нині в школах ремонтуються дахи, системи водопостачання.

Обласна виконавча влада тримає під контролем ті навчальні заклади, які досі опалюються дідівським способом – пічками.

- Цієї  ганьби маємо до зими позбутися. Таке завдання ставить Президент України і обласна виконавча влада його цілком підтримує, – резюмував М. Фролов.

Микола Фролов також звернув увагу керівників територій на проблему соціального обслуговування громадян, які потребують постійного стороннього догляду за місцем проживання, і наголосив на необхідності передбачити в місцевих бюджетах кошти на виплату компенсацій тим, хто її має отримувати за законом.  Суми  у розмірі  2157,4 тис. грн., яка передбачена з початку року, явно недостатньо в цілому по області. У повній мірі забезпечені видатки  лише у Запоріжжі, Енергодарі, Запорізькому, Куйбишевському, Пологівському, Созівському та Чернігівському районах.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 815-го дня війни

Незламний запорізький бізнес

Жителі регіону – про майбутнє Запорізького краю

Запоріжжя перезавантажується: плани розвитку регіону окреслив голова ОДА Іван Федоров на «Запорізькій платформі співпраці та розвитку 2024»

Життя під час війни: виклики для Запорізької області

«Запорізька платформа співпраці та розвитку» – формула успішного майбутнього

У 1944 році через примусову депортацію «совєтами» понад 190 тисяч кримських татар втратили дім, свої сімʼї та навіть життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 452 рази вдарили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 814-го дня війни

Як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень електроенергії

У Запоріжжі виявили 2 автобуса, водії яких працювали без дозвільних документів