"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Вакансії, конкурси на заміщення вакантних посад

Увага, конкурс!

3 листопада 2020 - 16:15

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Департаменту захисту довкілля
Запорізької обласної державної адміністрації   

від 03.11.2020 р. № 27-к

 

УМОВИ

проведення добору з призначення на вакантну (на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) посаду державної служби  категорії «В» головного спеціаліста відділу якості повітря, моніторингу та дозвільної діяльності управління дозвільної діяльності та оцінки впливу на довкілля Департаменту захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації

 

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Головний спеціаліст відділу якості повітря, моніторингу та дозвільної діяльності управління дозвільної діяльності та оцінки впливу на довкілля Департаменту захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації

Посадові обов’язки

1. Здійснює своєчасний, згідно з чинним законодавством, розгляд матеріалів щодо видачі, анулювання та переоформлення  дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для суб`єктів господарювання, об`єкти яких належать до другої або третьої груп (далі - дозвіл) та готує відповідні проєкти дозволів або листів про відмову у видачі, анулюванні, переоформленні дозволів.

2. Здійснює своєчасний, згідно з чинним законодавством, розгляд та реєстрацію звітів про інвентаризацію викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами суб`єктів господарювання, об`єкти яких належить до другої або третьої груп.

3. Здійснює своєчасний, згідно з чинним законодавством, розгляд матеріалів щодо видачі величин фонових концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі розрахунковим методом.

4. Готує проєкти розпоряджень голови обласної державної адміністрації в межах повноважень відділу.

5. В межах повноважень здійснює заходи з організації регіонального  моніторингу навколишнього природного середовища та забезпечення функціонування державної системи моніторингу довкілля на регіональному рівні.

6. Здійснює збір інформації від суб’єктів моніторингу про стан навколишнього природного середовища області.

7. Приймає участь у підготовці щорічно, спільно з іншими підрозділами Департаменту, регіональної доповіді про стан навколишнього природного середовища області та «Екологічного паспорту Запорізької області».

8. Готує, в межах компетенції, звітну інформацію за запитами.

9. Здійснює розгляд в установленому законодавством порядку звернень громадян, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до компетенції відділу.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн., визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

- розмір  надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України                             від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

-  інші надбавки, доплати та премії визначаються  відповідно до статті 52 Закону України                     «Про державну службу»;

- додаткові стимулюючі виплати (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) встановлюються згідно з постановою Кабінету Міністрів України                             від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

 

Інформація про строковість призначення на посаду

Тимчасово, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної  служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України і одночасно не більше періоду відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку по 22.08.2023.

 

Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає через Єдиний портал вакансій державної служби (career.gov.ua) таку інформацію:

1) заява про участь у доборі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади головного спеціаліста відділу якості повітря, моніторингу та дозвільної діяльності управління дозвільної діяльності та оцінки впливу на довкілля Департаменту захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації за формою згідно з додатком 1 до Порядку  призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 290 (далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку, в якому обов’язково зазначається така інформація:

     прізвище, ім’я, по-батькові кандидата;

     реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

     підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

     підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

     відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах згідно з вимогами, зазначеними в оголошенні;

3) заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На електронні документи, що подаються для участі у доборі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Строк подання інформації – 3 календарних дні з дня оприлюднення інформації про проведення добору  на Єдиний портал вакансій державної служби (career.gov.ua).

 

Інформація приймається до 15:45 години 06 листопада 2020 року.

Адресат: Департамент захисту довкілля  Запорізької обласної державної адміністрації

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору на вакантну посаду

Котова Олена Володимирівна,

 
 тел. (061) 239 04 34

ovdzp@ukr.net

Вимоги

1.

Освіта

Вища; ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.

2.

Досвід роботи

Без вимог до стажу роботи.

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

4.

Володіння іноземною мовою.

Не потребує.

 

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди