Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Захисний костюм чи білий халат? В чому працюють лікарі, що лікують хворих на коронавірус

19 листопада 2020 - 13:15

Заступник директора з поліклінічної роботи Запорізької міської лікарні №7 Марина Скрипник розповіла, як виглядає робочий процес в ковідному госпіталі. Вхід в “червону” зону дозволено лише медичним працівникам тільки у захисних костюмах. Далі медичні працівники йдуть у відділення, де лікуються пацієнти з COVID.

- Коли виходять співробітники, які змінюються, то вони роздягаються, проводять дезінфекцію та виходять через зону, далі приймають душ, переодягаються та працюють далі. Простим пацієнтам там знаходитись не можна, тільки  співробітникам медичного закладу. У «червоній» зоні медичні працівники знаходяться у захисному костюмі, зазвичай, три години, проте, лікарі можуть знаходитись і більше: і п’ять, і шість годин. Звичайно, це досить важко. Важкість хворих за останній час зростає і у лікарів виникає необхідність перебувати там довше, бо не можна залишити пацієнтів, - розповідає Марина Скрипник.

Під ковідний госпіталь перепрофільовано всі стаціонарні відділення лікарні, а це 130 ліжок. На стаціонарному лікуванні знаходиться 80 пацієнтів з діагнозом COVID-19, з них 60% мають важкий перебіг хвороби, 10 пацієнтів знаходяться у реанімаційному відділенні.

Нагадаємо, заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва перевірила Запорізьку міську лікарню №7, яку перепрофільовано в ковідний госпіталь у зв’язку з поширенням у мережі фейкової інформації про відсутність вільних ліжок та кисню.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Вступ-2026: вступники можуть реєструвати електронні кабінети

Українці матимуть більше часу для використання коштів Національного кешбеку

Сучасний медичний простір: у Запоріжжі триває реконструкція кардіологічного корпусу

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 989 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

У Запоріжжі підняли прапор Військово-морських сил ЗСУ

Як уберегти свої кошти під час продажу товарів онлайн

Запорізький дзюдоїст Олексій Єршов став чемпіоном Відкритого континентального Кубка

Розпочалося подання заяв на вступ до професійних коледжів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 912 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області.

До уваги водіїв: обмеження руху по одній смузі Вантового мосту