Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Директор Запорізької міської лікарні № 7 прокоментувала ситуацію із звільненням лікарів та виплату надбавок

18 листопада 2020 - 18:25

Сьогодні, 18 листопада, заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва перевірила Запорізьку міську лікарню №7, яку перепрофільовано в ковідний госпіталь, у зв’язку з поширенням у мережі фейкової інформації про відсутність вільних ліжок та кисню.

Під ковідний госпіталь перепрофільовано всі стаціонарні відділення – 130 ліжок. В поліклініці закладу ведуть прийом пацієнтів тільки вузькі спеціалісти. Що важливо, прийом організований так, що хворі з ковідом з іншими пацієнтами не зустрічаються.

Щодня із підтвердженим діагнозом COVID-19 до лікарні госпіталізується 8-10 пацієнтів. За повідомленням керівництва лікарні, коли були розгорнуті додаткові ліжка в інших міських лікарнях, навантаження на медзаклад зменшилося і з’явилися вільні місця. 

Нині у лікарні із 130 ліжок 50% забезпечені киснем – 45 ліжок за рахунок централізованої кисневої мережі і 15 ліжок з кисневими концентраторами. Усі хворі, що потребують кисневої підтримки, мають можливість її отримати. Лікарня обладнана 4 кріоциліндрами, що поповнюються медичним киснем щоденно. Крім того, за рахунок місцевого бюджету лікарня отримала додатково 150 тис. грн для закупівлі ще одного кріоциліндра. За рахунок державної субвенції медичний  заклад отримав 500 тис. грн. За ці кошти вже тривають роботи із розширення кисневої мережі та створення додаткових 25 стаціонарних кисневих точок, а також реконструкція кисневої рампи. Також до кінця місяця лікарня отримає 60 нових кисневих концентраторів за рахунок міського бюджету. Спільними зусиллями облдержадміністрації та міської влади киснем будуть забезпечені усі 130 ліжок, крім цього,  лікарня буде мати резерв.

Директорка міської лікарні № 7 Ірина Смирнова підкреслила, що у закладі є всі потрібні медичні препарати відповідно до протоколу лікування хворого на COVID-19. Ліки пацієнти самостійно не купують. За потреби родичі пацієнтів приносять в лікарню памперси та  інші засоби для догляду за хворими.

Крім того, Ірина Смирнова зазначила, що з початку пандемії, коли в суспільстві панував страх, із лікарні звільнилося близько 40 співробітників, із них - двоє лікарів. Але згодом, коли паніка зменшилася, штат лікарні знову укомплектований і потреб у персоналі немає. Також, ті лікарі, що працюють із хворими на ковід, отримують доплати у повному обсязі. В загальній сумі за місяць роботи лікарі, яким передбачена доплата у 300%, отримують від 30 до 40 тис. грн заробітної плати. Усі виплати проходять регулярно, вчасно та у повному обсязі. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується

Почути голос релокованих громад: в Запоріжжі відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Запорізької області

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала агентка фсб, яка коригувала удари ворога по Запоріжжю

З Чехії до України – з любов’ю: в кожного маленького українця має бути щасливе дитинство

Права, обов'язки, державні символи: в Запоріжжі організували квест до Дня Конституції

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

Нові можливості після служби: стартувала реєстрація на ярмарок вакансій для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин

Реформа публічного управління інвестиціями: як громадам залучати інвестиції для відбудови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 375 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Підписав указ про відзначення званням Герой України Максима Устименка, одного з найкращих наших пілотів