"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У медичні заклади Запорізької області буде придбано додатково ще 300 кисневих концентраторів

26 листопада 2020 - 15:25

Заклади охорони здоров’я Запорізької області, визначені для надання допомоги хворим на COVID-19, отримають додаткові кисневі концентратори, придбані за рахунок державної субвенції.

Про це йшла мова під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, яке відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Буйного. У заході також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Олена Теряєва, Віталій Тишечко, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. Учасники засідання обговорили епідемічний стан на території Запорізької області.

Як розповіла в. о. директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марина Воловик, для забезпечення лікарень киснем Запорізька область отримала дві субвенції з державного бюджету. Загальна сума допомоги від держави склала 56,6 мільйонів гривень. На сьогодні швидкими темпами проходить забезпечення лікарень киснем. Ремонтуються кисневі магістралі, що наявні в медичних закладах. Створюються нові кисневі мережі і поступово здійснюються поставки нових кисневих концентраторів.

Запорізька область 12 листопада отримала 300 кисневих концентраторів, що були придбані за кошти державної субвенції. Вони були розподілені і передані лікарням області. За словами Марини Воловик, нагальна потреба лікарень складає  ще 500 кисневих концентраторів.

Під час засідання прийнято рішення погодити доцільність збільшення на 300 одиниць тимчасового мобільного парку кисневих концентраторів на базі Обласної клінічної інфекційної лікарні для оперативного перерозподілу кисневих концентраторів між лікувальними закладами області з урахуванням зміни епідеміологічної ситуації окремих адміністративно-територіальних одиниць.

Нагадаємо, що 19 листопада депутати обласної ради розглянули питання щодо забезпечення комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічна лікарня» системою постачання кисню.

 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Представники обласної влади залишаються на прямому зв'язку з мешканцями області

Робоча група по каоліновому кар’єру напрацьовує компромісні рішення

Конкурс “Кращі інклюзивні практики України – 2021”

26 лютого – День спротиву окупації Криму та міста Севастополя

В облдержадміністрації обговорили питання будівництва Запорізьких мостів під час навігації

Влада і медики обговорили актуальні питання розвитку трансплантації у Запорізькій області

Обласна студентська рада обрала нового лідера

Звернення Президента України з нагоди Дня спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя

До уваги журналістів!

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 1 333 844 підтверджені випадки COVID-19

Обласна влада взяла під особистий контроль відновлення водопостачання у Запорізькому районі