"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області триває акція «Нагодуй птахів взимку»

27 листопада 2020 - 12:30

На території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Старобердянський» в період весняної та осінньої міграції орнітологами регіструється до 80 видів птахів.

Як розповіли у Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, деякі з них постійно живуть у нашій області, а деяким доводиться долати тисячі кілометрів на шляху до нас. Тому Мелітопольське лісове господарство спільно з Терпінівською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом провела  акцію  "Нагодуй птахів взимку". 

Головна мета акції - підтримка зимуючих птахів на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Старобердянський», створення "пташиних столових", пропагування еколого-натуралістичного виховання, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в учнів поваги до птахів і навколишнього середовища.

Розпочалася акція із лекції працівників державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство», на якій працівники лісової охорони розповіли учням, як з підручних матеріалів можна зробити годівницю для птахів і чим їх підгодовувати. Потім учні разом зі старшими кураторами на свіжому повітрі розпочали свою екологічну акцію зі виготовлення та розвішування «пташиних їдалень».

Також Мелітопольським лісовим господарством заплановано до кінця року сумісно з учнівськими лісництвами «Паросток» та «Лісовичок» провести акцію "Нагодуй птахів взимку".

Долучитись до акції може кожен охочий.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також