"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

«Почати бізнес. Креативна індустрія» – новий серіал на платформі Дія.Бізнес

27 листопада 2020 - 16:15

Міністерство цифрової трансформації України та Програма ООН із відновлення та розбудови миру презентують новий освітній серіал «Почати бізнес. Креативна індустрія». Він доступний для всіх охочих у безкоштовній Національній онлайн-школі для підприємців на платформі Дія.Бізнес та на сайті Почати Бізнес.

Серіал допоможе представникам креативних індустрій розібратись із тим, як розпочати бізнес у сфері онлайн-освіти без інвестицій, чому варто приділяти достатньо уваги тестуванню та гіпотезам, навіщо робити відбір клієнтів та як працювати з негативними відгуками.

Освітній серіал «Почати бізнес. Креативна індустрія» охоплює теми:

  1. Старт бізнесу. Як перетворити те, що ти вмієш найкраще, на бізнес.

  2. Реклама та репутація. Як побудувати ефективну роботу освітньої платформи та сформувати власну репутацію.

  3. Кризовий менеджмент. Як подолати кризу та форс-мажорні обставини.

  4. Масштабування власної справи.

  5. Внутрішній менеджмент. Робота з командою: атмосфера в колективі, умотивованість та мотивація.

Серіал розроблено у співпраці з Projector – це освітня платформа, що допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізації розвивати системні та точкові навички в дизайні інтерфейсів, графічному дизайні, розробці, фронт-енді, проджект-менеджменті, інтернет-маркетингу, англійській мові тощо. Проєкт існує вже 5 років.

На виробництво серіалу не витрачалися кошти державного бюджету. Його було розроблено в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Польщі.

 

За матеріалами Урядового порталу

Читайте також