Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Нові інфекційні відділення – пріоритет «Великого будівництва!

14 січня 2021 - 13:54

У Мелітополі завершується реконструкція інфекційного стаціонару лікарні № 2, розрахованого на 100 ліжко-місць. Хід робіт перевірив голова облдержадміністрації Олександр Старух разом із народним депутатом України Сергієм Мінько та міським головою Іваном Федоровим.

Мелітополь працює, а нове медичне містечко буде одним з найкращих на Півдні України. Завершення реконструкції закладу дозволить надавати якісні медичні послуги не тільки трьомстам тисячам жителів району, але й гостям міста. За останній рік в умовах пандемії в Запорізькій області зроблено дійсно багато для розвитку системи охорони здоров’я. Обласна влада зі свого боку й надалі буде сприяти покращенню умов праці наших лікарів, оснащенню лікарень новим обладнанням, – зауважив Олександр Старух.

Реконструкцію  здійснюють за кошти Європейського інвестиційного банку та місцевого бюджету. Фахівці вже зробили перепланування будівлі, реконструювали дах, утеплили фасад, встановили нові вікна та двері, оновили комунікації.

Нова лікарня – це також нова якість діагностики та медичної допомоги. Було закуплено сучасне обладнання, мобільний рентген-апарат, проведено нову кисневу мережу. Наразі завершують придбання меблів та благоустрій територій. А щоб оперативніше доправляти хворих із підозрою на Covid-19, швидка допомога району отримала два нових авто.

Оновлений стаціонар відкриє двері вже наприкінці лютого. При ньому працюватиме бактеріологічна лабораторія. Під одним дахом можна буде швидко здати всі аналізи та отримати результати.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Добровільні внески, підтвердження стажу та майбутня пенсія: що потрібно знати про пенсійне забезпечення

«Мій Пиріг Незалежності»: запоріжців запрошують поділитися родинними рецептами та їхніми історіями

47 тисяч заживлених споживачів за тиждень: як запорізькі енергетики долають наслідки ворожих атак

Від відновлення пошкоджених будинків до підтримки родин: у Вільнянську визначили проблеми, які потребують першочергового вирішення

«В центрі»: у Запоріжжі молодь поєднала навчання, спорт і творчість

Молодь творить зміни вже зараз: у Києві відбувся Український молодіжний форум

Стартував прийом заявок на Премію Кабінету Міністрів України за внесок в енергетичну стійкість України

За матеріалами СБУ до 10 років ув’язнення засуджено ворожу поплічницю, яка злила окупантам локації підрозділів ЗСУ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 811 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

VІ Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?»: триває прийом заявок

Ще 7 одиниць техніки отримала Запорізька область від міжнародних партнерів