"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Навесні стартує «Велике будівництво»-2021

14 січня 2021 - 15:20

Голова облдержадміністрації Олександр Старух, перебуваючи з робочою поїздкою у Мелітопольскому районі, взяв участь у селекторній нараді під головуванням Міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова щодо реалізації програми Президента України «Велике будівництво».

Пріоритети програми на 2021 рік – створення нових робочих місць, покращення якості життя громад, залучення інвестицій. Залежно від масштабу, проєкти будуть реалізовуватися протягом двох-трьох років.

-   Підтримка депутатів бюджетного комітету дуже важлива при затверджені переліку проєктів. Ми чекаємо пропозицій до 15 січня, а це вже завтра! Інформація по проєктам повинна подаватися повністю, ми вже маємо досвід цієї роботи у 2020 році. Тож найближчим часом ми зможемо анонсувати нові проєкти «Великого будівництва» на 2021 рік. Усі вони будуть узгоджуватися в ході конкурсного відбору та перевірятися на відповідність трьом пріоритетам Державної регіональної стратегії на 2021-2027 роки: економічний розвиток регіонів та окремих територій, територіальна згуртованість, розвиток людського капіталу і доступність якісних послуг. Старт реалізації проєктів починаємо з березня, - зазначив Олексій Чернишов.

Також, за його словами, особлива увага у цьому році приділяється інклюзії та об’єктам безбар’єрності для людей з інвалідністю. На сьогодні 20 обласних адміністрацій, у тому числі і Запорізька ОДА, надали свої пропозиції. Олексій Чернишов наголосив, що питання інклюзії та безбар’єрності знаходиться на особливому контролі першої леді Олени Зеленської.

Передбачається, що не менше 30% коштів Державного фонду регіонального розвитку спрямують на проєкти розвитку для створення робочих місць, покращення якості комунальних послуг та економічного зростання регіону; 50% направлять на об’єкти соціальної інфраструктури (школи, садочки, ЦНАПи, центри безпеки) та 20% — на підтримку туристичних магнітів з урахуванням особливостей кожного регіону.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди