"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Область готується до вакцинації проти коронавірусу

15 січня 2021 - 12:30

Про підготовку Запорізького регіону до вакцинації проти COVID-19 на засіданні обласної комісії ТБ та НС розповіла заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва.

Україна, як і всі країни Європейського Союзу, вакцинуватиме населення поступово, у кілька етапів, в основному, починаючи з березня 2021 року. Спочатку медики будуть працювати із найбільш вразливими групами - лікарями, військовими та літніми людьми 65+.

Для отримання якісних вакцин Україна проводить роботу одночасно на трьох напрямках: 1) в рамках системи COVAX; 2) прямого замовлення у компаній-виробників; 3) взаємодії з країнами-донорами, які можуть передати нашій країні надлишкові кількості вакцин.

Український уряд працює над отриманням якісних західних вакцин замість купівлі російської. Наші громадяни повинні мати доступ до перевірених та безпечних ліків, а не продуктів із сумнівною ефективністю.

Переговорів багато, та вони складні. Вже зараз підтверджено мінімум 8 мільйонів вакцин. Це дозволить безкоштовно провакцинувати 4 мільйони людей. Кошти для закупівлі виділяють західні демократичні країни та приватні компанії. Росії та російського бізнесу серед них немає.

Жодна країна Європи не має змоги вакцинувати усіх підряд і дуже швидко. Цей процес скрізь триватиме протягом 2021-2022 років. Україна йде таким же шляхом.

Медпрацівники нашої області наразі активно готуються до цієї важливої роботи.  У кожній лікарні створено мобільні бригади, що будуть діяти весь період вакцинації. Лікарі та медсестри проходять ретельний інструктаж, визначаються приблизні графіки та кількість людей, яким робитимуть щеплення.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Всеукраїнський Форум Україна 30

В Україні продовжується реформування сфери професійно-технічної освіти

Презентовано четвертий випуск Consultant's Digest

Надавачі соціальних послуг у громадах області проходять додаткові навчання

Поліцейські офіцери запорізьких громад отримали нові службові автомобілі

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 325 134 підтверджені випадки COVID-19

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня