"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На Запоріжжі вшанували пам'ять захисників Донецького аеропорту

16 січня 2021 - 13:10

Сьогодні до Дня пам'яті захисників Донецького аеропорту,  біля пам’ятного знаку на Алеї захисників у парку Металургів, віддали данину пам'яті героям  та вшанували подвиг і жертовність своїх побратимів військовослужбовці, учасники та ветерани АТО та ООС, представники громадськості. У меморіальному заході взяли участь: запорізький “кіборг” Вячеслав Зайцев, батьки загиблих учасників АТО та керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Учасники заходу поклали квіти до пам'ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання військовослужбовців, які  загинули під час оборони Донецького аеропорту. 

Шостий рік поспіль, 16 січня, в Україні вшановують пам'ять захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту під час війни на сході України з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Справжні патріоти 242 дні мужньо стримували натиск ворога. Військовослужбовці та добровольці, медики та волонтери разом відважно боролись за утримання контролю над Донецьким аеропортом. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також