"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обласна влада зацікавлена у поверненні вантажопотоків до Бердянського порту

18 січня 2021 - 16:22

Про це заявив Олександр Старух під час зустрічі з представниками Бердянського морського торговельного порту, регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», промислових і агропромислових підприємств регіону.

Під час наради учасники розглянули можливі перспективні напрямки розвитку державного підприємства БМТП та покращення транспортно-логістичної системи Запорізької області.

  • Бердянський порт має довгу історію. Були злети та падіння. Діяльність підприємства, на якому працює понад 600 осіб і яке сплачує податки до бюджетів усіх рівнів, є важливою для соціально-економічного розвитку Бердянська та Запорізької області. Це єдиний морський транспортний вузол Запорізької області, і нам варто розвивати транзитний потенціал регіону, – наголосив Олександр Старух під час наради. 

Виконуючий обов’язки директора порту Микола Таранов повідомив, що підприємство спеціалізується на роботі з усіма видами вантажів, в тому числі, які потребують спеціальних умов перевантаження і зберігання, з сухопутних видів транспорту на морські судна та у зворотному напрямку. 

БМТП обслуговується залізничною станцією та має сучасний залізничний в’їзд до перевантажувальних терміналів. На території розташовано: 8 причалів, 9 суховантажних критих складів, 21 суховантажний відкритий майданчик, майже 40 кранів. Керівник звернувся до представників промислових та агропромислових підприємств з пропозицією розглянути питання можливої співпраці та переправлення їх експортної та імпортної продукції через порт. 

В свою чергу, директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Олександр Заруба зазначив, що вже ведеться робота з аналізу інфраструктури та рухомого складу для оцінки можливостей співпраці з Бердянським морським торговельним портом. Так, планується проведення реконструкції та ремонтних робіт залізничних шляхів, які забезпечують транспортування вантажів до Бердянська. Також у наявності 30 локомотивів, чого в цілому вистачає для безперебійної та ритмічної доставки вантажних вагонів до порту. 

  • Ми разом маємо створити всі умови. Об’єднати можливості регіону, підприємств області та самого порту, щоб збільшити вантажообіг, зберегти колектив і в жодному разі не допустити подальшого скорочення робочих місць, – зазначив Олександр Старух наприкінці зустрічі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня

В Україні зареєстровано 1 347 849 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Всеукраїнський Форум «Україна 30». «Розвиток правосуддя»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні на COVID-19 захворіло 1 342 016 осіб

Представники обласної влади залишаються на прямому зв'язку з мешканцями області

Робоча група по каоліновому кар’єру напрацьовує компромісні рішення

Конкурс “Кращі інклюзивні практики України – 2021”

26 лютого – День спротиву окупації Криму та міста Севастополя

В облдержадміністрації обговорили питання будівництва Запорізьких мостів під час навігації

Влада і медики обговорили актуальні питання розвитку трансплантації у Запорізькій області