"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області 82 відсотки ковідних ліжок забезпечені киснем

19 січня 2021 - 14:30

На цьому наголосив Олександр Старух 19 січня під час огляду стану реконструкції приймального відділення Пологівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Це одне з дев'яти приймальних відділень, де роботи відбуваються у рамках програми Президента України "Велике будівництво". Будівельна готовність становить 80 відсотків. 

Завершити реконструкцію планується наприкінці березня цього року. Ще необхідно завершити внутрішнє оздоблення, електромонтажні роботи, монтаж систем водопостачання та каналізації.

  • Місцева влада має зробити все для того, що приймальне відділення було введене в експлуатацію у першому кварталі цього року. Велике будівництво – це пріоритетна програма президента України. У лікарні вже закуплене обладнання, то чому воно має лежати, якщо може допомогти людям, – зазначив голова ОДА.

За словами очільника області, об'єкти охорони здоров'я визначені як пріоритетні у цьому році. Взагалі обласна влада 2021 рік хоче присвятити медицині. На сьогодні головне в умовах пандемії – надавати якісні медичні послуги у громадах, лікувати та рятувати життя людей. 

  • Ковід нам показав занедбаність медицини. Наразі необхідно відновити галузь охорони здоров'я. На сьогодні у Запорізькій області залишається складна ситуація з захворюваністю на ковід. Але ми не стоїмо на місці і докладаємо багато зусиль для вирішення цієї проблеми. На сьогодні 80-90 відсотків ліжок вже забезпечені киснем, заповненість ліжок у лікарнях становить близько 30 відсотків. Якщо ми всі разом будемо дотримуватись карантинних вимог та обмежень, берегти від хвороби літніх людей, бо у зоні ризику саме вони, то скоріше подолаємо цю недугу, – наголосив, підбиваючи підсумки, Олександр Старух.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також