Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Стабілізацію цін порушила олія

2 жовтня 2009 - 11:39

За даними декадного моніторингу , проведеного Держцінінспекцією в Запорізькій області за період з 20 по 30 вересня, в цілому по області цінова ситуація була стабільною.

П ідвищення середніх рівнів роздрібних цін в підприємствах роздрібної торгівлі відбулося на:

олію соняшникову на 2,1% - з 9,84 грн./л до 10,05 грн./л за рахунок надходження в торговельну мережу ТОВ «Економ Плюс» продукції ТМ «Оліс» виробника ТОВ фірма «Оліс ЛТД» (м. Запоріжжя) за вищою на 12,5% оптово-відпускною ціною (була 8,00 грн./л, стала 9,00 грн/л).

Фахівцями інспекції проведено ряд перевірок щодо дотримання порядку формування роздрібних цін на продукти харчування та встановлено порушення вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 22.09.2008. № 353 «Про встановлення граничних торговельних (постачальницько-збутових) надбавок на продовольчі товари».

Так, ФОП Сахно В.В. в порушення вимог вищезазначеного розпорядження при формуванні цін на хліб з борошна вищого гатунку застосовувалась торговельна надбавка 22,3% при граничному рівні 10%; на молочну продукцію, яйця курячі, ковбасні вироби 15,2-22,8% при граничному рівні 12%. За матеріалами перевірки до підприємця застосовано економічні санкції в сумі 250,71 грн.

Аналогічні порушення порядку формування цін виявлено при перевірці суб'єктів господарювання Кулько В.Г., Гуль Т.М., Кулінич А.Б., Різницького Б.В., Доценко В.В., Гришина С.І., Сєріковой О.О., Сальниковой М.Л., ТОВ «ЗапоріжТоргПостачання» та ТОВ «Агропродпостач».

До порушників держдисципліни цін застосовано економічні санкції на суму 5336,61 грн.

За наслідками перевірок попереджено обрахування споживачів на 12,5 тис. грн.

 

Управління у справах преси та інформації

(.doc, 54Kb)

Читайте також

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 29.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 395 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Пам’ять – в кожному подиху вітру: в День Конституції в Запоріжжі вшанували загиблих Захисників та Захисниць України

На шляху до спортивної вершини: Кушугумська громада вболіває за талановиту боксерку

Символи стійкості: у Запоріжжі вручили державні нагороди до Дня Конституції

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 28.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 459 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1220-го дня війни

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

«Життя – це боротьба, а боротьба – це шлях до себе»: ветеранів та їхні родини запрошують на безоплатні тренування з вільної боротьби

Як діяти під час стресу, надзвичайної ситуації чи тривоги: у Запоріжжі обговорили психологічну готовність громад

«Добре, що до нас прислухалися і зробили так, як ми хотіли», – мешканці пошкодженого ворогом будинку обживаються у відремонтованих оселях