"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізької області буде нова програма розвитку підприємництва

9 лютого 2021 - 17:02

Під час чергового засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух окреслив головні виклики, що нині постали перед бізнесом, та плани щодо підтримки бізнесу у регіоні на 2021-2023 роки.

  • У минулому році ми всі зіштовхнулися з пандемією, яка торкнулася кожного. Великих збитків зазнав український бізнес. На окремі сегменти карантинні обмеження вплинули більше всього. Враховуючи такі обставини, нам разом необхідно розробити нову програму розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькому регіоні, – зазначив Олександр Старух на початку заходу.

Під час заходу його учасникам презентували проєкт Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2023 роки. Вона розроблена з урахуванням пріоритетного напрямку «розвиток бізнес-екосистеми регіону» Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року.

Над формуванням комплексу пропозицій до Програми працювала робоча група з представників бізнесу, науки та громадськості. Заплановано фінансування в обсязі 14,7 мільйонів гривень упродовж трьох років.

За результатами діяльності робочої групи, бізнес-спільнотою до Програми запропоновано включити 20 заходів за 5 пріоритетними напрямками: нові можливості для бізнесу та розширення доступу до фінансових ресурсів; інформування бізнесу та підвищення якості комунікацій; якісні послуги та розвиток інфраструктури підтримки бізнесу; інклюзивний бізнес – підприємництво для всіх; підвищення рівня конкурентоспроможності місцевих товаровиробників.

Програма все ще є відкритою для доповнення та змін. Водночас, часу вже обмаль, тож робоча група просить не зволікати у разі наявності пропозицій.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену