Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Мелітополі відкрили інфекційну лікарню в рамках програми “Велике будівництво”

11 березня 2021 - 13:35

Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Старух відвідав урочисту церемонію завершення реконструкції відокремленого підрозділу “Інфекційна лікарня” ТМО “Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги”, де ознайомився з якістю оснащення та функціонування закладу.

Відокремлений підрозділ «Інфекційна лікарня» є базовим закладом для надання медичної допомоги пацієнтам з особливо небезпечними хворобами, включаючи COVID-19, для мешканців м. Мелітополя та прилеглих районів.

Відділення збудували 1977 року, та з того часу у ньому не проводилось жодного капітального ремонту. У 2020 році за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та співфінансування з місцевого бюджету розпочато реконструкцію медзакладу. Об’єкт став учасником національної програми «Велике будівництво». 

Очільник області разом з народним депутатом України Сергієм Міньком, головою обласної ради Оленою Жук, міським головою Мелітополя Іваном Федоровим, Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина Штефаном Кайлем, іншими представниками регіональної та місцевої влади і самоврядування пройшовся приміщеннями відремонтованої лікарні і ознайомився з встановленим там новітнім обладнанням.  

  • Метою програми Президента є покращення об'єктів соціальної сфери та побудова нових доріг. І ми бачимо, як наша область доволі швидко змінюється. Хочу сказати, що в даний момент Мелітополь є лідером реалізації програми, бо тут найшвидше та найякісніше будуються об'єкти, необхідні людям. Тому дякую всій мелітопольській громаді, нашим європейським партнерам, які допомагають у реалізації цих корисних ініціатив, – зазначив Олександр Старух, виступаючи на церемонії відкриття лікарні.

В рамках проєкту реконструкції в медичному закладі здійснено утеплення покрівлі, фасаду та цоколю; відремонтовано ганки, мережі водопостачання, опалення та вентиляції. Також у лікарні встановлена пожежна сигналізація з оповіщенням. Закуплено нове медичне обладнання, а саме: апарати ШВЛ, пересувний цифровий рентген-апарат, інфузійні насоси, дефібрилятори, електрокардіографи, вакуумні аспіратори. 

У закладі проведено нову кисневу мережу, передбачено 129 точок подачі кисню. Щоб оперативніше доправляти хворих із підозрою на COVID-19, швидка допомога району отримала два нових авто. 

При оновленому стаціонарі також працюватиме бактеріологічна лабораторія, яка буде обслуговувати усі заклади охорони здоров’я міста, вона відповідає усім правилам інфекційної безпеки. Для лабораторії вже придбано обладнання, яке дасть можливість проводити якісні  дослідження для пацієнтів.

  • Завдання лікарів - надавати медичну допомогу громадянам. Наше ж завдання, як влади, прикласти максимум зусиль для забезпечення комфортних умов роботи нашим лікарям. Тому сьогодні  хотів би також привітати всіх медиків, які працюватимуть в цій оновленій лікарні. На даний момент ви - найновіший і найкращий медзаклад регіону. Ви - приклад для інших. І я вас з цим вітаю та бажаю успіхів в професійній діяльності, – наголосив Олександр Старух у своєму звернені до колективу закладу.

Також за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у справу боротьби з COVID-19 трьох медичних працівників лікарні нагороджено грамотами Запорізької обласної державної адміністрації.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Президент виступив на Донорській конференції союзників України з країн Північної Європи (Відео)

Внаслідок ворожих ударів по чотирьом населеним пунктам області є загиблі – поліція документує злочини рф на Запоріжжі

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 09.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 10.08.2022