"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі мости будуються такими темпами, яких ще не бачила країна

2 квітня 2021 - 16:50

Про це заявив заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко, який 2 квітня відвідав Запоріжжя з робочою поїздкою. На  майданчику з будівництва мостів через Старий Дніпро посадовця супроводжували голова Укравтодору Олександр Кубраков, голова запорізької облдержадміністрації Олександр Старух та генеральний директор компанії-підрядника Онур Імрак.

Минулого року відкрито рух по низовій частині балкого мосту через Старий Дніпро. Керівництво держави ставить перед будівельниками завдання пришвидшувати роботи на об'єкті, який є флагманом програми Президента «Велике будівництво». 

  • Завдання, яке ставить Президент - до Дня Незалежності відкрити рух по вантовому мосту. Працювати доведеться і вдень, і вночі. Міст будується такими темпами, яких ще не бачила країна, - заявив Кирило Тимошенко під час підходу до преси.

За словами Олександра Кубракова, на сьогодні на продовження будівництва мостів через р. Дніпро надано 2,2 млрд гривень. Загальна вартість становить 11,9 млрд грн.

  • Темпи будівництва – найшвидші. Держава може їх підтримувати фінансово. Роботи проводяться якісно, постійно проводиться технічний нагляд. Об'єкт, який стояв десятиліттями, оживає на очах, - відзначив голова Укравтодору.

Гості урочисто запустили перший етап насування секції №1 низової частини балкового мосту. У присутності високопосадовців насування стартувало зі швидкістю 67,5 метрів на годину. Мостобудівники також змонтували всі необхідні блоки на підходах до мосту та продовжують роботи зі збирання інших секцій.

  • Президент особливу увагу приділяє будівництву запорізьких мостів. Переконаний, що цього року все встигнемо добудувати. Також цьогоріч будуються дороги місцевого значення, які ми підтягнемо до рівня державних. Всі роботи будуть зроблені своєчасно та якісно, - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Гості також відвідали будівельний майданчик у Кривій Бухті, де ознайомились з ходом укрупнювального збирання металоконструкцій тимчасових та монтажних опор для вантового мосту. Наразі  уже змонтовано 703 тони конструкцій, готових для перевезення на місце будівництва мосту.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Едуард Брутман поспілкувався з мешканцями регіону з питань житлово-комунальної сфери і благоустрою

Держслужбовці Запорізького краю відзначають професійне свято

Стартувала V зміна у дитячих центрах “Артек” і “Молода гвардія”

Молодіжні активісти області приймають вітання з прийдешнім святом

Система харчування позитивним чином впливає не тільки на бажання відвідувати школу, але й на рівень знань взагалі

Плавкран «Захарій» повернувся до будівництва запорізьких мостів

До уваги журналістів!

Запоріжцям пояснюють нові умови отримання субсидій

В Україні зафіксовано 2 230 977 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Вчителі можуть пройти національний тест на цифрову грамотність

Підприємства, де працюють особи з інвалідністю, отримують законні пільги