"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі мости будуються такими темпами, яких ще не бачила країна

2 квітня 2021 - 16:50

Про це заявив заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко, який 2 квітня відвідав Запоріжжя з робочою поїздкою. На  майданчику з будівництва мостів через Старий Дніпро посадовця супроводжували голова Укравтодору Олександр Кубраков, голова запорізької облдержадміністрації Олександр Старух та генеральний директор компанії-підрядника Онур Імрак.

Минулого року відкрито рух по низовій частині балкого мосту через Старий Дніпро. Керівництво держави ставить перед будівельниками завдання пришвидшувати роботи на об'єкті, який є флагманом програми Президента «Велике будівництво». 

  • Завдання, яке ставить Президент - до Дня Незалежності відкрити рух по вантовому мосту. Працювати доведеться і вдень, і вночі. Міст будується такими темпами, яких ще не бачила країна, - заявив Кирило Тимошенко під час підходу до преси.

За словами Олександра Кубракова, на сьогодні на продовження будівництва мостів через р. Дніпро надано 2,2 млрд гривень. Загальна вартість становить 11,9 млрд грн.

  • Темпи будівництва – найшвидші. Держава може їх підтримувати фінансово. Роботи проводяться якісно, постійно проводиться технічний нагляд. Об'єкт, який стояв десятиліттями, оживає на очах, - відзначив голова Укравтодору.

Гості урочисто запустили перший етап насування секції №1 низової частини балкового мосту. У присутності високопосадовців насування стартувало зі швидкістю 67,5 метрів на годину. Мостобудівники також змонтували всі необхідні блоки на підходах до мосту та продовжують роботи зі збирання інших секцій.

  • Президент особливу увагу приділяє будівництву запорізьких мостів. Переконаний, що цього року все встигнемо добудувати. Також цьогоріч будуються дороги місцевого значення, які ми підтягнемо до рівня державних. Всі роботи будуть зроблені своєчасно та якісно, - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Гості також відвідали будівельний майданчик у Кривій Бухті, де ознайомились з ходом укрупнювального збирання металоконструкцій тимчасових та монтажних опор для вантового мосту. Наразі  уже змонтовано 703 тони конструкцій, готових для перевезення на місце будівництва мосту.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Зміцнення потужності медичної галузі регіону та забезпечення доступності об’єктів “Великого будівництва” - серед пріоритетів обласної влади

У Запоріжжі нагородили видатних діячів області за сумлінну працю на розвиток регіону

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Перша леді відкрила форум «Україна 30. Саміт. Діти»

Голова Запорізької обласної державної адміністрації привітав працівників місцевого самоврядування з професійним святом

В Україні запроваджено обов’язкову самоізоляцію для осіб, які повернулись із країн, де стрімко поширюється новий штам коронавірусу “Омікрон”.

Стартував набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022 для українських експортерів

В Запоріжжі обговорять внесок молоді у європейську інтеграцію своїх областей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

8 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 дітей та 200 медпрацівників.

У восьми областях та Києві скасовуються обмеження “червоного рівня” епіднебезпеки, - Олексій Чернишов

Рутинна вакцинація: регулярна ревакцинація для дорослих