"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області завершується опалювальний сезон 2020/2021 років

16 квітня 2021 - 09:31

Підсумки проведення опалювального сезону 2020/2021 років підбили під час селекторної онлайн наради щодо стану справ у галузі житлово-комунального господарства області, яку провів директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко. 

Опалювальний сезон в області завершується, середньодобова температура перевищує 8 градусів тепла більше 3 діб на всій території області, тому згідно діючих нормативних документів органи місцевого самоврядування приймають рішення щодо завершення опалювального сезону. В той же час станом на 14.04.2021 в роботі залишалось  43% котелень, опалювалось  80% житлових будинків, 69% закладів охорони здоров’я та дошкільних закладів освіти,  47% закладів освіти.

Віталій Литвиненко відзначив, що уже сьогодні повинна розпочатись підготовка до наступного опалювального періоду 2021/2022 років. В першу чергу необхідно вирішувати  проблемні питання, які можуть створити загрозу для своєчасного початку та сталого проходження наступного опалювального сезону.

По перше, це заборгованість теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ, яка на сьогодні складає 1,4 млрд грн та протягом опалювального сезону зросла на 47%. Така ситуація може призвести до неотримання підприємствами теплопостачання області номінацій на постачання природного газу.

Заборгованість населення за послуги теплопостачання та гарячу воду на сьогодні складає 1 млрд 842 млн грн, сплата якої дозволить теплопостачальним підприємствам розрахуватись за спожитий природний газ у повному обсязі. У зв’язку з цим органам місцевого самоврядування та відповідним комунальним підприємствам рекомендовано активізувати роз’яснювальну роботу серед населення та вживати інших заходів по зменшенню існуючої заборгованості населення за послуги теплопостачання. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену