"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 у районах має тенденцію до стабілізації

21 квітня 2021 - 08:16

Під головуванням очільника Запорізької ОДА Олександра Старуха відбулася онлайн нарада з керівниками райдержадміністрацій щодо найважливіших питань життєдіяльності територій, одне з яких - протидія епідемії. 

У заході також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Володимир Шустов, Руслан Шиханов, Едуард Брутман та керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко.

Голови райдержадміністрацій доповіли про епідситуацію в громадах та стан реалізації заходів з протидії поширення COVID-19. Так, на більшості територій спостерігається стабілізація ситуації, а щоденні показники захворюваності повільно зменшуються. Щодо стану медичної системи, то у медзакладах визначених для лікування пацієнтів з COVID розгорнуто достатньо ліжок. Забезпеченість киснем ліжкового фонду в районах становить понад 90 відсотків. У всіх громадах області створено місцеві комісії ТЕБ НС для оперативного реагування на кожній території. 

  • На жаль, керівники громад не завжди вчасно та у повному обсязі реагують на прийнятті рішення щодо протиепідемічних заходів. Тому ви зі свого боку маєте тримати на контролі діяльність місцевих ТЕБ НС щодо вжиття ними карантинних обмежень. Бо саме на їх плечах відтепер відповідальність за життя та здоров’я людей, - наголосив керівник ОДА.

Окремо під час наради піднімалося питання завершення на територіях будівництва приймальних відділень та амбулаторій, реалізації об’єктів за програмою Президента України «Велике будівництво» і підготовки до конкурсу нових проєктів, які можуть фінансуватися за кошти ДФРР.

  • Ми чекаємо від громад якісних та масштабних проєктів, які в повній мірі відповідатимуть критеріям «Великого будівництва». На кожній території є десятки ідей та ініціатив, але необхідно обрати найнеобхідніші для людей. Працювати потрібно швидко, щоб вчасно подати пропозиції. По всіх проблемних питаннях маєте налагоджувати зв'язок з громадами та інформувати людей про проведену роботу, - підкреслив Олександр Старух.

Також голова Запорізької облдержадміністрації зауважив, що всі незавершені об’єкти будівництва необхідно здати в цьому році. А для цього необхідне бажання самих мешканців та керівників громад, які мають виконати власні зобов’язання та знайти кошти на співфінансування там, де це потрібно. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області