"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області щоденно ведеться боротьба із незаконною торгівлею нафтопродуктами

22 квітня 2021 - 11:48

Сьогодні відбулася онлайн-нарада при Секретаріаті Кабінету Міністрів щодо поточних результатів роботи міжвідомчих груп з перевірки АЗС регіонів. У заході взяв участь заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Брутман.

До наради також приєдналися фахівці Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА, представники Держпродспоживслужби, Національної поліції, екологічної інспекції, ДСНС, ДПС та ДФС у Запорізькій області.

Під час заходу  говорили про роботу щодо протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях. Кожна область доповіла про поточні результати проведеної роботи.

У Запорізькій області з 1 січня до 21 квітня штабом з боротьби із функціонуванням нелегальних АЗС проведено перевірки 497 об'єктів, що здійснюють операції з пальним. З них ліцензія наявна у 454.  За результатами перевірок виявлено 4932 порушення. Серед виявлених порушень: відсутність дозволу на продаж палива, незаконне виготовлення мастильних матеріалів, зберігання пального без ліцензії, не здійснена реєстрація об'єкту оподаткування.

Відкрито 11 кримінальних та 159 адміністративних проваджень. Винесено 267 приписів про усунення порушень. З незаконного обігу вилучено 33,7 тони пального. Нараховано штрафних та фінансових санкцій на суму 14 783,7 тис. грн. (стягнуто 136 тис. грн).

Перевірки діяльності АЗС Запорізької області продовжуються. Робота правоохоронних та контролюючих органів ведеться щоденно. До початку травня мають перевіряти всі об'єкти нагляду. 

До роботи штабу залучаються представники поліції, податкової та фіскальної служб, екологічної інспекції. Також у планах створення мапи всіх офіційних автозаправних станцій регіону.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19