"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області працюватиме більше ста пунктів щеплення проти COVID

27 квітня 2021 - 11:30

Набирає обертів вакцинальна кампанія. З 28 квітня в регіоні  буде працювати вже 99 стаціонарних пунктів щеплення при медичних закладах. Також щеплення проти COVID буде проводитись силами мобільних бригад медиків.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Олексій Кулинич під час засідання оперативного штабу з протидії COVID-19.

За останню добу щеплено 660 осіб. Всього ж з початку вакцинальної кампанії охоплено першим щепленням 21 тис 844 особи.

Протягом поточного тижня головний акцент планується зробити на вакцинацію громадян, старших за 65 років. За словами координатора з вакцинації обласного лабораторного центру Марини Колерової саме ця категорія населення має низький рівень охоплення щепленням. Згідно статистичних даних, нині провакциновано лише 2% осіб з цієї цільової групи.

Вчора Запорізька область отримала 13 тис 300 доз вакцини Астра-Зенека, яка буде використовуватись протягом 28-30 квітня для осіб віком 65+, а в подальшому і для інших категорій. Також отримано 1170 доз вакцини Пфайзер, яка буде використовуватись для людей у інтернатних закладах і будинках для людей похилого віку, а також для працівників ДСНС та прикордонників.За словами медиків, потреби Запорізької області у вакцині забезпечено у повному обсязі.

Згідно рішення оперативного штабу з протидії COVID-19, в кожному пункті щеплення має проводитись мінімум 90 вакцинувань на добу. При цьому на медичні заклади покладається завдання організації колл-центрів, які інформуватимуть громадян про час і місце тестування, надаватимуть іншу актуальну інформацію з питань вакцинації. 

За словами Олексія Кулинича, завданням найближчих днів для медиків стане максимальна координація дій і синхронізація першої та другої хвилі вакцинації, оскільки темпи щеплення у Запорізькій області лише зростатимуть.

  • Нам необхідно визначити спроможність медичної системи за кількістю зроблених щеплень на добу. Оскільки саме рівень охоплення щепленням відзначається на рівні розповсюдження захворюваності по території. Тому ми запроваджуємо оцінку якості роботи кожного пункту вакцинації, - відзначив, підбиваючи підсумки, директор Департаменту охорони здоров'я. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Потрібна солідарна відповідальність за власну безпеку та безпеку дітей

Поліомієліт: в чому різниця між вакцинами ІПВ та ОПВ

Проводиться конкурс на участь в Українсько-Польських обмінах молоддю

В облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам

В області стартує історична акція #Крути:перші_кіборги

На позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС обговорили ймовірні причини нічної трагедії та шляхи її ліквідації

У Запоріжжі відновлюють міський палац дитячої та юнацької творчості

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

34 408 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 5 341 дітей та 808 медпрацівників.

Рятувальники ліквідовують наслідки нічної трагедії у Запоріжжі

Обласна влада на прямому зв'язку з мешканцями регіону

За ініціативи першої леді Олени Зеленської Мінцифра презентує освітній серіал «Держава без бар’єрів»