Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область стала учасником проєкту оновлення спортивної інфраструктури

19 травня 2021 - 17:04

В області збудують декілька сотень нових спортивних майданчиків. Про це повідомив голова Запорізької обласної державної Олександр Старух під час Дня громад.

Учасниками пілотного проєкту стали Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська та Харківська області. Потім програму поширять на всю Україну.  

Реалізація проєкту проходитиме у дві хвилі. Першою чергою передбачено подати від області проєкти 175 спортивних майданчиків, з яких 58 мають бути великими. Вартість робіт по кожному об’єкту має складати від 300 до 700 тисяч гривень. 

Окремо голова Запорізької ОДА зазначив, що по 10 відсотків від вартості кожного об’єкту має заплатити область та громади. Держава на будівництво спортивних майданчиків Запорізької області попередньо виділила 51 млн 329 тисяч гривень. Тепер черга за депутатами обласної ради та громадами, які хочуть отримати нові спортивні об'єкти, знайти в бюджеті кошти на співфінансування робіт.  

-Кошти з місцевих бюджетів потрібні незначні. Один майданчик вартуватиме для громади від 30 до 70 тисяч гривень. Хто перший почне працювати та знайде гроші на співфінансування, той і отримає першим кошти від держави та розпочне роботи, - наголосив Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України: в Запоріжжі відбулось регіональне засідання

Мобілізація, відстрочки та ВЛК: роз’яснення від Запорізького ОТЦК та СП

«Там, де виграє ветеран, виграє громада та держава», – Міністерка у справах ветеранів України про відкриття ветеранського простору в Запоріжжі

«Ми вдячні за те, як у Запорізькій області приділяється увага питанням ветеранів та ветеранок», – Міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова

Обираючи правду: як радянська пропаганда перетворила «М’ясника» Жукова на «Маршала Перемоги»

Обираючи правду: чому росія намагається монополізувати перемогу над нацизмом

«Пам’ятаємо! Перемагаємо!»: в Запоріжжі вшанували памʼять полеглих у Другій світовій війні

Впродовж доби окупанти завдали 513 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1169-го дня війни

Оренда державного майна: на аукціон виставлена частина адміністративної будівлі у Новомиколаївці загальною площею 91,2 м²

«Голоси дітей та освітян»: в Запоріжжі обговорили труднощі та досягнення в освіті в умовах війни