Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область отримала свою унікальну квітку-логотип до 30-ї річниці незалежності України

8 червня 2021 - 11:52

Квітка-логотип Запорізької області - це рожеві і блакитні  кольори з зображенням елементів гербу області – козака та булави. 

Концепція єдиної візуальної символіки 30-ї річниці незалежності України підготовлена  креативною агенцією “Провід” за координації Міністерства культури та інформаційної політики України. В її основі покладена ідея бачення Незалежності як мрії, до якої прагнули багато поколінь нашого народу. 

Квітка - це образ, що розкриває ідею держави. Основний лейтмотив всього проєкту –  «Ти у мене єдина»  –  універсальне  звернення до країни, квітки, Незалежності та нації. 

Під час відзначення 30-ї річниці незалежності України рекомендується використовувати інформаційні продукти  за посиланням. Зазначимо, що їх використання є абсолютно безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

Кожен регіон отримає власну квітку-логотип з кольоровою гамою своїх прапорів та їх елементів. Крім того, області матимуть додаткові квіти-символи різних сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Голос молоді Запоріжжя: в області створили Регіональний молодіжний конгрес

«Голос державності»: у Запоріжжі відзначили День Української Державності особливою мистецькою подією

В Україні запускають програму «Будиночки в селі»: хто з ВПО зможе безоплатно отримати житло

Безпека запоріжців: у місті посилюють систему сповіщення про повітряні загрози

У Запоріжжі біля «Дерева пам’яті» вшанували полеглих Захисників і Захисниць України

Мужність, професіоналізм та відданість: 15 липня – День українських миротворців

Історія, традиції та відповідальність за майбутнє: 15 липня – День Української Державності

15 липня – День створення Біленьківської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1031 удару по 58 населених пунктах Запорізької області.

Вступна кампанія – 2026: абітурієнтам Запорізької області нагадали про ключові етапи подання заяв

«Наше завдання – зробити так, щоб жоден Захисник чи Захисниця не залишився сам на сам зі своїми проблемами», – заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько