Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область отримала свою унікальну квітку-логотип до 30-ї річниці незалежності України

8 червня 2021 - 11:52

Квітка-логотип Запорізької області - це рожеві і блакитні  кольори з зображенням елементів гербу області – козака та булави. 

Концепція єдиної візуальної символіки 30-ї річниці незалежності України підготовлена  креативною агенцією “Провід” за координації Міністерства культури та інформаційної політики України. В її основі покладена ідея бачення Незалежності як мрії, до якої прагнули багато поколінь нашого народу. 

Квітка - це образ, що розкриває ідею держави. Основний лейтмотив всього проєкту –  «Ти у мене єдина»  –  універсальне  звернення до країни, квітки, Незалежності та нації. 

Під час відзначення 30-ї річниці незалежності України рекомендується використовувати інформаційні продукти  за посиланням. Зазначимо, що їх використання є абсолютно безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

Кожен регіон отримає власну квітку-логотип з кольоровою гамою своїх прапорів та їх елементів. Крім того, області матимуть додаткові квіти-символи різних сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також