Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Найгіршим архітекторам будуть вручати «Золоту клюкву»

29 червня 2021 - 15:30

Таку пропозицію висловив керівник регіону Олександр Старух.  По аналогії із голлівудськими номінаціями для найгірших фільмів та акторів, цією «премією» відзначать розробників найбільш незграбних проектів.

Вже є і перший претендент – автор прибудови до підземного переходу на пл. Фестивальній, творіння якого викликає справедливе обурення  запоріжців. 

  • Такі торговельні “сарайчики” псують обличчя обласного центру, перетворюють нас на заштатне провінційне містечко. Так не повинно бути. Запоріжжя має бути містом, у якому  не тільки комфортно жити та працювати, але й куди не соромно запросити друзів, - наголосив очільник області. 

На жаль, влада не зможе проконтролювати кожного проектанта. Лібералізація законодавства суттєво обмежила контрольні повноваження обласних інституцій. Більш активною та наполегливою має бути громадськість, історики, краєзнавці, професійні спілки архітекторів, яким легше «схопити за руку» своїх непрофесійних колег.

На переконання Олександра Старуха, майданчиком для фахової дискусії та запобіжником від появи у подальшому таких горе-будов має стати обласна архітектурно-містобудівна рада.

Нагадаємо, раніше голова ОДА уже звертав увагу на незрозуміле будівництво біля зупинки пл. Фестивальна, що викликало чимало нарікань запоріжців. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Люди приходять із болем, а йдуть із усмішкою»: у Запоріжжі відзначили медичних працівників

Базова соціальна допомога: хто має право на виплати та як їх оформити

Багаторівнева підтримка для відновлення постраждалого бізнесу

Освіта без кордонів: МОН презентувало оновлений ресурс для дітей та батьків за кордоном

Літо пліч-о-пліч: діти з Роздольської громади оздоровилися та відпочили на Івано-Франківщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 917 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Канікули без тривог: діти із Запоріжжя повернулися з відпочинку в Італії

Мінветеранів запроваджує єдині правила підготовки фахівців по роботі з ветеранами

Програма «єОселя» під 3 % стала доступною для ветеранів, ветеранок та родин полеглих воїнів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.07.2026

Наймасштабніше розширення «Доступних ліків»: до програми додали ще 260 торговельних назв лікарських засобів