Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Подвиг воїнів-інтернаціоналістів вшанували в облдержадміністрації

12 лютого 2010 - 15:10

Напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 21-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан голова облдержадміністрації Олександр Старух зустрівся з учасниками бойових дій на території Афганістану. У заході також взяли участь заступник голови – керівник апарату ОДА Роман Дригинч та заступник голови облради Анатолій Світлицький.

- Так сталося, що одні люди беруть на себе відповідальність і приймають рішення про початок війни, а інші розплачуються за це рішення ціною власного життя. Та солдат на те й солдат, щоб виконувати свій обов'язок. І ви свій обов'язок виконали з честю, - звернувся Олександр Старух до ветеранів Афганістану.

За час афганської війни Україна втратила понад 3 тисячі своїх синів. Серед загиблих і 129 жителів Запорізького краю.

- Давати оцінку тим подіям – це завдання істориків, - зазначив очільник регіону. – А наше завдання – ці події пам'ятати та зробити з них висновки.

Олександр Старух запевнив учасників зустрічі у тому, що обласна влада й надалі робитиме все можливе для того, щоб забезпечити підтримку ветеранам локальних війн та родинам загиблих.

Голова облдержадміністрації також зачитав Указ Президента України про відзначення державними нагородами трьох запорізьких воїнів-інтернаціоналістів та вручив грамоти ОДА представникам ветеранських організацій.

Учасники зібрання поділилися спогадами та разом переглянули відеоматеріали з документального фільму «Вдивляючись в дев'яту роту».



Управління у справах преси та інформації

(.doc, 25Kb)

Читайте також

У Запоріжжі СБУ та Нацполіція викрили незаконний канал збуту зброї та боєприпасів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.02.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1447-го дня війни

В Україні тестують новий формат підготовки аспірантів

Задля безпечної відбудови країни: ПРООН допомогла Україні розчистити 1 мільйон тонн завалів

Знаєте, що одна лише донація крові може врятувати життя трьом людям?

Упродовж доби окупанти завдали 767 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Медична допомога поруч із домом: у Бородинському мікрорайоні Запоріжжя готова до відкриття сімейна амбулаторія

Шанс на вищий бал на НМТ: у Запорізькій області розпочалися безоплатні заняття за проєктом «10 кроків до покращення якості освіти»

Підприємці Запоріжжя і області!

«Коли ми навчаємося в укритті, можна не хвилюватися, що прилетить ракета», – учні з Чернігівської громади – про навчання в укритті