Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Велике будівництво» - це нова якість навчання

5 липня 2021 - 16:45

В рамках Програми Президента України по всій країні реалізуються сотні соціально значимих проєктів. Один з них – це реконструкція гімназії №8 в Мелітополі. Оновлений навчальний заклад відкрили на початку минулого навчального року. 

Реконструкція школи розпочалася у 2020 році і вже 1 вересня дітлахи пішли навчатися в оновлених класах. Заміні підлягало все – від фасаду до інженерних мереж. Крім того проведено заходи з енергозбереження, благоустрою території та облаштування спортивного майданчика. Всі ремонтні роботи оплатили за кошти Європейського інвестиційного банку.

Сьогодні школярі навчаються в просторих класах, де встановлено зручні меблі, влаштовано мультимедійні комплекси. На другому поверсі закладу розмістилася зона для відпочинку, невелика сцена та ресурсний куточок.

Харчуються діти також в оновленому харчоблоці, де встановлено сучасну професійну техніку та розроблено нове меню.

Мають змогу безбар'єрно навчатися у школі й діти з інвалідністю. Для задоволення їх потреб встановлено підіймачі, обладнано пандуси та спеціальні санвузли.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також