Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Володимир Шустов – на прямому зв’язку з мешканцями регіону

7 липня 2021 - 14:56

Сьогодні в обласному контактному центрі відбулася чергова “гаряча” лінія з представниками влади. Цього разу на запитання громадян відповідав перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Володимир Шустов. 

До посадовця звернулося 6 людей. Найбільше звернень надійшло з міст Запоріжжя та Енергодар, а також Пологівського та Василівського районів. 

Переважно людей турбували питання підтоплень після тривалих злив. Так, у м. Енергодар мешканці поскаржилися на те, що домівки заливають грунтові води. Така ж проблема у жителів обласного центру та м. Камянка-Дніпровка Василівського району.

А у жителів м. Пологи проблема з питною водою – у 10 домах зовсім немає напору через ремонт водогону. Його розпочали, проте будівельні роботи наразі призупинено.

Також громадяни порушували питання стосовно соціального захисту населення. Так, на неякісну роботу соціальних працівників поскаржилися дві людини з селища Більмак Пологівського району.

Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Володимир Шустов надав вичерпні роз'яснення. Також заявникам відповідно до норм чинного законодавства надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожен сигнал від громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Здорове харчування дітей – здорове майбутнє»: у Запоріжжі відбулася відкрита нарада з бізнесом

Інвестиція в молодь: ЮНІСЕФ і Запоріжжя узгоджують нові напрями співпраці

Незалежність, написана іменами: в Запоріжжі відкрили Алею пам’яті полеглих Героїв

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.09.2025

«Що для вас означає спадщина?» – запоріжців запрошують взяти у конкурсі

«Розраховую на себе» – стартувала реєстрація на безкоштовний курс із фінансової грамотності для жінок

Впродовж доби окупанти завдали 551 удар по 18 населених пунктах Запорізької області

В Запоріжжі відзначили День усиновлення

«Бердянське серце сьогодні б’ється у кожному з нас»: у Запоріжжі відзначили 198-у річницю Бердянська

«Ми завжди поруч»: у Запоріжжі відзначили День рятівника

Пологи – місто незламних людей

ІІІ Тиждень громадянського суспільства розпочато засіданням робочої групи з мапування ІГС