"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Щеплення від COVID у Запорізькій області буде проводитись 4 вакцинами

21 липня 2021 - 15:40

Про це йшла мова під час заходу “День громад”, який відбувся під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Старуха.

Учасники заходу обговорили перебіг вакцинальної кампанії у Запорізькій області та необхідність поширення спроможності компанії з імунізації населення.

Як повідомив директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олексій Кулинич, вакцина доступна в усіх пунктах щеплення в необхідному обсязі. Це вакцини: Astra Zeneca, Pfizer-BioNTech і CoronaVac. Сьогодні надійшла вакцина Moderna.

-  Всі вакцини довели свою ефективність. Всі вакцини однаково рятують життя. Тому вибір лише один – треба робити щеплення, а не обирати якусь певну вакцину, - наголосив Олексій Кулинич.

Також він повідомив, що запоріжці мають змогу зробити щеплення на трьох платформах. Це стаціонарні пункти щеплення, центри масової вакцинації та мобільні бригади медиків.

Центри масової вакцинації працюватимуть кожного дня – 7 днів на тиждень. Пункти щеплення, які відкриті у кожній громаді, працюватимуть по буднях.

Наразі, коли стартував 5 етап вакцинації, робити щеплення від COVID мають змогу всі охочі віком від 18 років.

- Краще зробити щеплення, аніж потім лікуватися та наражати на небезпеку себе, свою родину та медиків. Темпи вакцинальної кампанії необхідно нарощувати, для цього у нас є всі можливості. Керівники громад мають бути провідниками вакцинальної кампанії та відповідати за хід імунізації населення на територіях, - підкреслив, підбиваючи підсумки, голова облдержадміністрації Олександр Старух

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Зміцнення потужності медичної галузі регіону та забезпечення доступності об’єктів “Великого будівництва” - серед пріоритетів обласної влади

У Запоріжжі нагородили видатних діячів області за сумлінну працю на розвиток регіону

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Перша леді відкрила форум «Україна 30. Саміт. Діти»

Голова Запорізької обласної державної адміністрації привітав працівників місцевого самоврядування з професійним святом

В Україні запроваджено обов’язкову самоізоляцію для осіб, які повернулись із країн, де стрімко поширюється новий штам коронавірусу “Омікрон”.

Стартував набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022 для українських експортерів

В Запоріжжі обговорять внесок молоді у європейську інтеграцію своїх областей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

8 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 дітей та 200 медпрацівників.

У восьми областях та Києві скасовуються обмеження “червоного рівня” епіднебезпеки, - Олексій Чернишов

Рутинна вакцинація: регулярна ревакцинація для дорослих